A veste, da tudi meni ta ČUdežna polja nekako ne pašejo k tej pesmi![]()
Stara pesem
Ne izvajalcev pa žal nimam napisanih...bi že napisala, če bi bilo.
Izvajalci so Čudežna polja 100%.
mejačka, kontaktiraj me na ZS!
Lizzie
Lizzi, če si odkrila kako glasbeno datoteko, posnetek na spletu, na dan z besedo, tudi mene zanima melodija. Vsa ta leta (cca30 let) imam zapisano besedilo, pa ne vem melodije.
Jao, zdaj si me pa spomnila - pred časom sem rad poslušal eno od Janka Ropreta:
Pa je spet jesen prišla,
drevje z listjem je posulo tla,
ptice so na jug odletele
in poletne sanje s seboj so vzele......
Ima kdo naloženo oz. ve kje jo staknem?
Hvala...
strippy
Sporočilo je spremenil(a) strippy dne 10. 2010 16:32Da se vrnem k izhodišču: Naslov pesmi je Solze, izvajal pa
jo je ansambel Čudežna polja (ne rečem, da tudi ne morda kdo drug ...).
Imam posnetek. Pripenjanje mp3 sem gor je najmanj nehigienično, za zainteresirane pa se bo našla pot.
Davor
jaz pa mislim, da je izvajalec Magnet-tiho jočejo solze
imam posnetek
lp
leptir
http://www.mojvideo.com/video-tiho-jocejo-solze/8cdf0
Ne, to ni to.
sweets
Davor, najlepša hvala, ja, pesem je prava, sem jo pa medtem že dobila. Lep pozdrav vsem
mejačka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
