Pokončni sesalnik

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

tema odprta - 10. feb 2010 22:18 | ogledi: 16.684 | odgovori: 19

Pozdrav,

ali mi lahko kdo priporoča glede pokončnega sesalnika. Rada bi kupila pokončnega, lahkega, akumulatorskega in da lepo posesa...ali akumulatorski dosti slabše posesajo in ali so manj močni, kot tisti "na kabel"?

V naprej iskrena hvala!!!!

lp, Žuži

zuzek

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

10. feb 2010 22:26

Moja mama in sestra imata nekaj takega in sta zelo zadovoljni.

rimljanka - zasebno mnenje

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

10. feb 2010 22:43

mi imamo vorwerk. lepo sesa, vendar mislim da tistega pogoja "lahek" ne dosega bannanna_v_slo ;)

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

11. feb 2010 9:24

Akumulatorski sesa precej slabše kot tisti na elektriko. Sama ga imam predvsem za sesanje peska, katerega mački zmečeta ven iz wc-ja, pa za kakšno malenkost posesat, da ni treba električnega priklapljat.  Ker se lahko oddvoji in je tudi ročni, mi pride večkrat prav. Za vsakodnevno sesanje pa je prešibek. Poleg tega zdrži toliko in toliko minut, potem ga je treba polnit. Najbolj povleče takoj po polnitvi, potem pa počasi zgublja moč.

Pokončnih imaš kar nekaj, imela sem enega od Benta, pa je kar dobro vlekel, poleg tega je imel opcijo priklopa cevi, kar je kar uporabno, ker to pri pokončnih najbolj pogrešam.

 

Lijana

sladkosnedko  

član od: 6.2.2008

sporočila: 223

11. feb 2010 13:34

Sama imam hooverjevega , ne vem točno ali na 3 ali 4 slikici. Kupila sem ga po priporočilu iz kulinarike(smo že debatirali o tem tu gor) je zelo močan in lepo posesa, se pa ne more primerjat s vorwerkom, žal pa je tam cena malo previsoka zame.

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

11. feb 2010 13:47

pri nas imamo akumulatorskega Hoverjevega, predvsem za sesanje stopnic ter pasjih dlak po stanovanju, ampak na elektriko je pa le na elektriko. Glede, da ga imam že kar nekaj let sem še vedno zadovoljna vendar se mi zdi, da z leti tudi moč pojema. Po vsaki uporabi ga zbrišem in posadim na polnilec, ko pa se mi zdi da bolj slabo vleče, pa tudi njega malo posesam okoli motorja. Ko je bil nov sem šla preprogo sesat in z električnim in še z akomulatorskim, pa je vedno nekaj še nekaj najdel. anitram1

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

11. feb 2010 18:43

zelo ste prijazne....hvala za vaša mnjenja...malo sem podebatirala z znankami in vse so mnjenja, da so akumulatorski res "švoh" hvala, lp, Žuži zuzek

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

28. mar 2010 12:15

http://www.bigbang.si/gospodinjski-aparati/sesalnik namen imam kupiti ta sesalnik. Ker je star še dober, se mi z nakupom ne mudi in bi bila ob nakupu res rada prepričana, da bom dobila dober sesalnik, s katerim bom zelo zadovoljna. Za očistit imam 15o m2 , skoraj vsak dan. Glede na komentarje ga vsi pohvalijo. Kakšne pa imate vi izkušnje z njim? Nikakor nočem več sesalnika na vrečke, pa mora biti močan, ker imam več preprog in veliko sedežno. Hvala za vsak nasvet. kleo

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

28. mar 2010 12:29

Jst imam ta sesalec in sem že v eni drugi temi pisala o tem. V glavnem je super, po enem letu dela brez težav, filter in posoda za smeti se umije, je lahek in ima kup nastavkov pa še pas za nosit. Jst sem zadovoljna. Lizzie

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

28. mar 2010 18:49

Lizzie najlepša hvala . Še danes ga naročim. kleo

Mojca2007  

član od: 11.10.2007

sporočila: 133

29. mar 2010 8:03

Sem vam prav hvaležna, da ste se razpisale, ker sem tudi jaz rabila nasvet glede nakupa - in glede na napisano sem pravkar tudi sama naročila ta sesalnik. lp, M.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti