Nalepke mercator - prosim, če jih mi katera podari

tema je zaklenjena

jaz sem mercatorejeve nalepke imela, pa sem jih podarila naprej...zdaj pa jih zbira moja mama, se pirporočam

Rebeca

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=10860&besede=nalepke mercator&offset=70

Aktivna tema, nadaljuj tukaj, prosim.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.