Dunaj

tema je zaklenjena

V začetku maja nameravava s partnerjem iti z vlakom na Dunaj za par dni. Pa bi bila vesela kakšne informacije za kakšen poceni in v redu hotel (čim bližje središču mesta), pa kakšne so kaj razmere in cene vožnje s podzemno,skratka vesela bi bila vseh informacij.

lojtra1

Precej boš našla tukaj: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7541&besede=dunaj in je smisleno, da se ta tema nadaljuje.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.