Rešeno-srečno
našamama
Pomoč pri študijskem projektu (anketa)
Tudi jaz sem rešila :)
Petya
| nola je napisal/a: |
Rešujejo se križanke in uganke, ponesrečeni projekti, ponesrečenci in utopljenci in še marsikaj bi se našlo. Ankete pač ne.nola |
Brez upa zmage, nola, ....
| nola je napisal/a: |
Rešujejo se križanke in uganke, ponesrečeni projekti, ponesrečenci in utopljenci in še marsikaj bi se našlo. Ankete pač ne. nola |
Ma kako ti to nola, lahko, da rešujejo planet, pa brez tebe. ![]()
Evo, tudi jaz grem v reševanje, planeta, ali česarkoli že.![]()
Poslano, pa lep pozdrav sotrpinom na EF
vida70
Še enkrat hvala vsem, ki ste sodelovali, rešili ali kakor komu paše :)
fresher
rešeno tudi z moje strani
priv
priv
reseno :) (sam tko za zravn, tud sama studiram ekonomijo :) )
blossom
Tudi sama sem se morala truditi za razne raziskave z anketami, tudi za diplomo,...tako da rešeno in veliko uspeha in sreče!
1katka1
tudi jaz rešila, se mi je kar čokolada zaluštala...
juma
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
