Sol, poper, začimbe...po okusu, po potrebi??????
Malčica: na 3/4 kg moke eno čajno žličko soli, pa ne poravnano ampak s kupčkom ( rekel bi dve poravnani ).
ežoj| ežoj je napisal/a: |
Malčica: na 3/4 kg moke eno čajno žličko soli, pa ne poravnano ampak s kupčkom ( rekel bi dve poravnani ). ežoj |
| MALČICA je napisal/a: |
| Hvala obema, poskusim v soboto znova. Te hoferjeve mešanice mi niso bile preveč všeč, oziroma prvič je še kar krasno kruh uspel, z drguge polovice te vrečke čez recimo en teden pa skoraj ni narastel, kot da ne bi imel kvasa oziroma je bil zbit in vlažen. Malčica |
če si vzela prvič samo pol vrečke mešanice, ti je verjetno več kot polovica kvasa "ušla" naprej, ker so tiste kroglice pač težje od moke, tako, da ti je v drugi polovici moke ostalo premalo kvasa. To se je meni že tudi zgodilo.
lp
cervusEvo, dolžan sem povratno informacijo, kako je, če se soli po okusu:

Izpadlo je v redu.![]()
ežoj
Joj, joj, hedonist, pa ne, da si mislil resno? Baklave so..............
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
