hedonist, slikano je pod " čudnim " kotom, kako je videti v delu poglej na tretji strani.
ežojSol, poper, začimbe...po okusu, po potrebi??????
Eh ežoj a ni škoda, čist dobrih "kor"? Boljš bi blo, da bi namest orehov dal not skuto, pa namesto sladkorja sol po okusu? ![]()
O, jade, kaj pa ti tako zgodaj, v mrzlo nedeljsko jutro?
Glede "kor" , saj veš, da pri meni ni problem: fil kar redno menjavam slano/sladko.
Saj res, že dolgo nisem delal jabolčnega štrudla. Sirov burek pa "krompirušo" sem delal pred kratkim ( seveda: sol po okusu, da ostanemo v temi ).
ežojKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
