Dolce gusto-kavni aparat

tema je zaklenjena

pozdravljeni...

danes me je malo zagrablo,da bi kupila kavni aprat dolce gusto,pa bi bila zelo hvaležna za vaše izkušnje in mnenja...

hvala....

cheleste

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=18876&besede=dolce gusto

2 strani informacij....................

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.