Printana hostija za na torto

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

tema odprta - 7. dec 2009 22:29 | ogledi: 5.865 | odgovori: 5

Torej naslednji teden me čaka peka torte, na njej pa naj bi bila prinatana slika na hostiji. Sliko že imam doma (danes so mi jo sprintali v Pekarni V), zanima me, ali jo samo položim na torto, ki je premazana s smetano in to je to, ali moram paziti na kaj posebnega? Torto bi naredila v petek zvečer in jo oddala v sobot zjutraj-bo to vredu? Ker sem bolj umetnica tičino tortic, bo tale s hostijo moja krstna uprizoritev :)

ANJA

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

7. dec 2009 23:37

Bo v redu tako, kot si napisala.

Atina

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

8. dec 2009 6:56

jaz ponavadi dam brizgane rožice na rob, kjer se konča hostija okoli in okoli. Včasih se mi zna dvignit oz se ne poleže lih ta rob. No tudi to se da zrihtat, tako, da se jo potisne na rahlo, da se lepo tudi rob sprime. poglej v labum torta Ben 10. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

8. dec 2009 8:06

Super, hvala za odgovore, sporočim oz. pokažem kaj bo uspelo. Lep dan,

Anja

ANJA

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

8. dec 2009 8:18

Za podlago hostije NE uporabi rastlinske smetane, ker razpoka. Hostijo moraš na torto postavit ca 2 uri prej, da se vpije in uleže. Lp, Asja

cinci  

član od: 19.4.2006

sporočila: 40

8. dec 2009 9:21

lohk jo tud položiš na tičino, jst sm jo pa ni bilo nobenih problemov;) jo pa seveda namažeš vmes z masleno kremo, pa potem sem tudi okrog dala rožice da je bolj lepo bilo vizualno pa še držalo je boljš cinci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti