Internetni ponudniki

tema je zaklenjena

Živjo, zanima me kako ste kaj zadovoljni s svojim internetnim ponudnikom, predvsem mogoče Siolovi uporabniki, ker tega trenutno gledam, vsaj glede cene in ker so nam v bloku edini že napeljali optiko, tako da bi za 20/20 plačala trenutno 15 EUR?

Sedaj sem na T2, samo ker ni optika imam 1/1 vdsl in se internet komaj odpira.

Če imate pa še kakšen drug predlog glede ponudnika pa prosim povejte.

Lp VEsna

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1961 http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1499 Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.