Siol tv, t-2

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

tema odprta - 14. jun 2008 19:49 | ogledi: 6.260 | odgovori: 49

Hobotka

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

14. jun 2008 19:54

Joj en klik preveč pa je šlo brez besedila Ali mogoče kdo sprejema TV programe preko Siola - kako je ste zadovoljni je kvalitetna slika , pestri programi , sama razmišljam da bi kabelske prešli na Siol, pa me zanimajo mnenja. Hobotka

anemona  

član od: 9.5.2008

sporočila: 124

14. jun 2008 20:06

Imamo siolovo tv int in tel je 100 programov ,veliko nemških,angleških in nekaj francoskih samo 3 italijanski kar zelo pogrešam.Zalo vredu le ko je slabo vreme (grmenje) je potrebno izključit sicer vse skuri.(2 uri telefona mesečno zastonj) anemona

gordip  

član od: 30.10.2006

sporočila: 51

14. jun 2008 20:13

Če gledaš italijanske programe, ko je kaj dobrega vse kodirajo. Drugače ja pa izbor pester in slike so dobre. gordip

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

14. jun 2008 20:25

ker si v naslovu omenila t2, ti lahko povem, da kar se mene tiče so super, imam njihovo tv in internet, na tv je nekih 160 programov, meni je najbolj všeč, ker je več discovery-jev pa več national geographic pa veliko športnih, drugače pa mislim da si lahko programsko shemo tako za siol kot t2 pogledaš na njihovih straneh, na t2 so te so tudi linki in greš na strani samih programov in vidiš kaj vrtijo, drugače pa kvaliteta slike je super va vseh programih, je pa nekj res, da za par programov rabiš precej nov tv :), če jih želiš gledati, samo tega je malo, ni pa nič kodirano, pa jaz priznam, da mi tudi tistih 5 ali 6 programov za odrasle ustreza

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

14. jun 2008 20:38

Jaz imam tuto kompleto od T2. Se pravi, internet, telefon in tv. Z vsem sem zelo zadovoljna, posebej s telefonom, ker plačujem bistveno manj kot prej na siolu.

Tv programoj je kot je napisala vesnal ogromno, za vsakega se najde. Pa tudi srbski, madžarski....in celo bosanske in makedonske kanale imajo. Ni jih ogromno, nekaj pa je le.

Najbolj pa so mi všeč domači, nemški in angleški kanali, kjer najdeš vse mogoče. Tistih 5 ali 6 HD pa me ne moti, saj bom kupila novo tv, ko mi stara crkne.

One za odrasle pa dobiš kodo, če jo želiš. Mi smo jo dobili, ko so nam priklopili t2.

Kyara

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

14. jun 2008 21:04

Na Siolu me moti, da nimajo lokalnih programov. In zdi se mi - iz pogovorov s tistimi, ki imajo kabel - da je na SIolu manj podnaslovljenih oddaj - npr. National Geographic itd. Sicer pa deluje v redu, praktično brez motenj.

Nasja

tarčica  

član od: 9.9.2007

sporočila: 168

14. jun 2008 21:50

Imamo T2 in tudi Siol. Prednost Siola je ta, da ima HBO in HBO comedy, pri T2 pa je treba vse skupaj naročit in doplačat 8 e na mesec. Lp vsem skupaj tarčica

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

14. jun 2008 22:03

Pri nas smo s siolom zadovoljni,jih je veliko več kot 100,podnaslovljeni so HBO ,HBO comedy,halmark,viasat....bolj vem po kanalih kot pa se jim reče.Je nekaj lokalnih tv Maribor,golica,sponka,petelin....tiste bolj seksi pa imamo kodo. Pri nas če grmi vse izključimo...ne samo zato ker imamo siol,kot je napisala anemona lp goga

Springrl  

član od: 8.4.2007

sporočila: 51

14. jun 2008 22:05

Mi imamo Siol trio, deluje super, če gre slučajno kaj narobe hitro pomagajo... Programov je več kot dovolj za vse okuse, italijanskih mogoče res nekoliko manj, je pa več francoskih, tudi španski, nemški, seveda angleški in hrvaški (fajn za jezike vadit)... So pa tudi vsi dokumentarni (NG, Discovery...), informativni in že omenjena HBO in HBO Comedy... Podnapisov je po mojem mnenju dovolj, saj so prevedeni skoraj vsi glavni programi... Včasih pride prav tudi radio in igrice... Najboljše pa mi je to, da lahko vedno pogledam kaj je na programu in celo podroben opis vsega in spored... Lp Springrl

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

14. jun 2008 22:53

Tako ja, imamo siol trio in je absolutno največja ponudba TV programov od vseh ponudnikov v sorazmerju s ceno. (drugje je treba za HBO doplačati, tu pa ne) Koda za odrasle pa je pri Siolu itak splošno znana... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti