| gardelin je napisal/a: |
| Moram se malo pohvaliti,jaz imam še vedno praznik |
Še pomnite tovariši ?
Mi smo tudi praznovali, od petka do nedelje zvečer, v juke boxu imamo na vinil plošči še staro himno pa Internacionalo, in ker juke box seveda dela (hm, na evre ..., ker je prenovljen), smo to seveda tudi poslušali (in zapeli, jasno).
Malo spominov kar dobro dene, ni kaj.
Mamamia
mamamia Za tiste malo mlajše:
Naša himna v bivši Jugi. Smo jo imeli radi takrat.
http://www.youtube.com/watch?v=-weuSzhwPS4
http://www.youtube.com/watch?v=CQnv2YULoNs
ajda66
Hvala za lepe želje in lep dan še naprej.
gardelin
... ti si moj, gardelin ...
Mamamia![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ja, ja titovka ,rutica in s ponosom za domovino s Titom naprej..........
macek muri
Jaz imam še vedno spravljeno titovko in rutico....lepi časi so bili to...
lp gogaJaz tudi, pa tisto bakreno značko ![]()
Ko sem pred nekaj dnevi gledala na TV oddajo o Romuniji v času komunizma, sem ponovno
dobila potrditev o različnih načinih vladanja v času ¨"komunistične diktature". Naš diktator je
bil kljub vsemu v primerjavi z ostalimi napreden.
Ne razumem pa kako lahko v ZDA živi toliko ljudi različni narodnosti, barv in vere skupaj in
so zgradili moćno državo, mi pa teh ubogih nekaj narodov nismo mogli obdržati skupaj.
Tudi jaz se rada spominjam časov ko smo bili manj razdeljeni, bolj sočutni in enotni.
vikica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
