Surova hrana

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

5. jun 2005 21:43

Ja, zgleda da ta tema ne privablja ravno dosti, jaz pa imam še nekaj vprašanj. Ta teden sem se že pretežno presno prehranjevala, v dilemo sem prišla pri jogurtu - vem, da je pasteriziran, ampak prav preveč toplotno pa ni obdelan, ali pa domače kislo mleko? Herman, kaj praviš, lahko to jem? S tem je potem povezan tudi sladoled - če zmiksam sadje in neprevreto domače mleko, potem je to presno ali ne? Najbrž pod presno res spada samo sadje in zelenjava, saj drugače bi lahko jedli tudi surovo meso (npr. pršut in podobno). Lp, R PS: Herman, opazila sem tvojo oceno gostilne, pa me zanima, a včasih se pa tudi pregrešiš?

TonkaPaconka  

član od: 21.12.2010

sporočila: 5

26. nov 2011 17:38

Ravno prebrala knjigo Kitajska študija. T. Colin Campbell me je prepričal. lp. vsem

TonkaPaconka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. nov 2011 19:59

Blagor tebi.

mamamia

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

29. nov 2011 8:56

Tonka Paconka, ni pomembno v katero temo napišeš komentar o Kitajski študiji, Mamamia te bo povsod našla

Tatjana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti