Kuhinjski mikser

sarah1  

član od: 10.8.2006

sporočila: 23

2. avg 2011 19:29

Pozdravljene,

že dlje časa si ogledujem Artisanov KitchebAid. Ker pa imam doma že Bosch MUM 4427 ne vem, če se mi ga sploh splača kupovati. Veliko pečem in delam z njim, imam še priključek za sekljalnik, blender, ampak se mi zdi, da že  vzhajano testo ne meša tako dobro, je kar počasen. Kaj mislite?

sarah1

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

2. avg 2011 20:49

@ neika: v Kingdomu imajo napetost in tok kot pri nas (230V/50Hz), le adapter potrebuješ...

@ sarah1: jaz bi na tvojem mestu najbrž ostala pri MUM-u. Če pa dinarčki niso problem in lahko MUM-a daš komu naprej, ga preseliš na vikend, skratka poskrbiš, da bo še naprej v uporabi, potem pride v poštev tudi spogledovanje s Kitchenaidom (pozor: nastavek za blender ne obstaja in nastavki nasploh so precej dragi). Vsekakor MUM in Kitchenaid v isti kuhinji ne opravičujeta svoje prisotnosti. Moje mnenje.

kafetarca Sovica Oka & Buki Fejs

NatašikaC  

član od: 1.4.2011

sporočila: 29

2. avg 2011 22:35

oj oj....

 

no da še dodam jaz svoje mnenje o nakupu kichena... iskala sem ga cirka 3 mesece, nakonco se odločila za nakup preko ebaya iz nemčije in ga dobila v 5 delovnih dne, brez komplikaci. Sicer naročila preko kolega ko ima kartico za nakup preko ebaya... Vzela sem klasičen model in si ga po svoje uredila.... Prej sem uporablala navadega samostoječega Gorenjovega, ampak proti temule mojmu ferariju ni pimerjave,.... dela kod urca, zadovolna zelo, nimam kritike da bi ga skritizirala.... Ima vse kar rabiš da ga priklučiš ker je kupljen v nemčiji in sicer iz trgovine. Prilagam link.. http://cgi.ebay.de/KitchenAid-Classic-5K45SSEWH- če bi še enkrat kopuvala bi vzela enakega le za razliko bi se raje odločila za komplet z kovinsko posodo, ker tale komplet z steklena ki jo imam jaz je kar težka, za prenašanje dokaj nerodna... kar pa ne pomeni da stoji v omare, nasprotno pri vsaki peki tortic je v uporabi in sicer za masleno kremo, ker imam lepo pokrov in jo kar v njej shranim za drugi dan uporabe....

 

Upam da sem ti bila v pomoč, ker jaz ko tale moj odpove, v kar pa dvomim da se bo hitro zgodilo vsaj ene 10 let ne, nabavim novega kitchena, zagotovo

če še te pa kaj zanipa pa vprašaj

 

p.s. vam želim pokazat svojga lepotca pa mi enostavno noče odpret shrambe... grrrrr

lp

N.

NatašikaC

sarah1  

član od: 10.8.2006

sporočila: 23

4. avg 2011 11:10

Najlepša hvala obema. Natašika, katero barvo si vzela?

 

sarah1

sarah1  

član od: 10.8.2006

sporočila: 23

4. avg 2011 11:32

Najlepša hvala obema. Natašika, katero barvo si vzela?

 

sarah1

NatašikaC  

član od: 1.4.2011

sporočila: 29

4. avg 2011 12:59

Vzela sem klasičen model in je samo v beli barvi, za njega sem dala z dodatno skledo in ščitom, pa sedaj zgleda kod model artisan, in poštnino pa me je prišel 422€. Sem si ga pa sama malček polepšala z pomočjo mojga bratranca, ki se bavi z tiskom na vse mogoče zadeve, pa mi je naredil nalepke... :) če je katera n fb si ga lahko ogleda tule :) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.134276234088

rada bi ga semle prilimala in mi še vedno noče odpret shrambe... grrrr

a ve mogoče katera če moram kaj posebej v nastavitvah porihtat, ker v shrambi namreč imam slikice... prosim prosim...

NatašikaC

NatašikaC  

član od: 1.4.2011

sporočila: 29

4. avg 2011 21:48

no pa mi je le uspelo

punce predstavljam vam svojga lepotca.....

NatašikaC

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8699

4. avg 2011 22:00

Pa še barva... Super je. 

 

Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti