Veliko zdravja in vse najboljše



akim
Na današnji dan
Še veliko, veliko let med nami, ti želim, draga Rimljanka. In seveda vse, kar si želiš.
Lp
Talija
Vse najboljše, rimljančica! Lepo praznuj!
fresh
Vse najboljše in lepo praznuj.
![]()
![]()
![]()
![]()
barbara9
Takšnega izvirnega voščila pa še nisem videla.
Čestitke obema .Predvsem pa Rimljanki
,vse najboljše.
kriznana
Cestitam tudi jaz, pa dragicki za izvirnost tudi!
lp 
Rimljanka, vse naj, naj...Uživaj in lepo praznuj! 


Dragička
![]()
Iskrene čestitke tudi z mije strani.
Matjaž
Naj za trenutek odloži delo .... ah, ne, nekaj sem pomešala
: Rimljanka, vse najboljše, vse najboljše, vse najboljše za te ![]()
Tudi jaz se pridružujem lepim željam.Vse najboljše

mehurček
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
