Posoda bachmayer

keisha  

član od: 27.12.2005

sporočila: 25

tema odprta - 21. okt 2009 16:36 | ogledi: 24.036 | odgovori: 12

Pozdravljeni!

Zanima me če ima kdo izkušnje s posodo Bachmayer? Kakšna posoda je to? Je sploh kvalitetna? Je ta posoda višjega cenovnega razreda ali ne? Se v njej dobro kuha? Res me zanima čim več o tej posodi in na kakšen način se da pridt do te posode? Je podobna AMC-ju ali se niti slučajno ne more kosat z njo? Uglavnm zanima me čim več vaših izkušen in mnenj.

Hvala pa lepo se imejte!

LP

keisha

keisha  

član od: 27.12.2005

sporočila: 25

22. okt 2009 15:34

Mi res noben ne zna nič povedati o tej posodi? :( Upam, da se bo le našel kdo in mi znal kaj povedati... LP keisha

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

22. okt 2009 16:03

Prvič slišim zanjo...tako ne znam pomagat...bi mogoče po googlala,boš videla kaj ti vrže ven.

lp goga

keisha  

član od: 27.12.2005

sporočila: 25

22. okt 2009 18:29

O hvala saj en se je uglasu :) Sm ze strica googla sprasvala pa nc kej dost ne najde :( Hvala vseen :) LP keisha

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. okt 2009 19:38

keisha je napisal/a:
O hvala saj en se je uglasu :) Sm ze strica googla sprasvala pa nc kej dost ne najde :( keisha

Morda ti pa to kaj pove...............

Ampak čudno, meni že sam zapis Bachmayer v Google pokaže čez 13000 zadetkov v celotnem spletu.....

rimljanka - zasebno mnenje

keisha  

član od: 27.12.2005

sporočila: 25

22. okt 2009 21:49

Ja sj men tut najde sam ne posode... :( keisha

neznan uporabnik

22. okt 2009 23:14

To ni res, google najde kar nekaj posode s tem imenom, vendar gre samo za (nemške) spletne trgovine, ki prodajajo posamezne kose te posode. Bachmayer se največkrat pojavi v zvezi z besedo Solingen (pomaga recimo, če greš na nemški google), zato bi veljalo iskati v tej smeri. Sicer sem našla (uganila) spletno stran s tem imenom, a ni jasno, s čim se sploh ukvarja, saj na njej ni ničesar, samo glavna stran. Posoda ni omenjena, tudi dizajn ne asociira na posodo oz, jeklo. Nisem iskala na življenje ali smrt, ampak v nekaj minutah nisem uspela najti kakšne druge spletne strani s tem nazivom, ki bi prodajala to posodo. Nekaj minut za iskanje spletne strani podjetja - no way. To pomeni lahko samo, da to podjetje spletne strani nima ali pa je tako slabo zoptimizirana, da je mogoče kje v googlu na 36 strani (do tja pa ne grem, hvala lepa), kar zame pomeni to, da je to podjetje kr neki. Solidne firme brez prepoznavne spletne strani dandanes ni. Oziroma je ne sme biti - vsaj jaz ne bi ničesar kupovala od nje, sploh pa ne nečesa dražjega. Možno je pa tudi, da gre za kakšno posodo znanega proizvajalca, ki prodaja svojo posodo pod drugim imenom za kakšen drug trg (vzhodnoevropski, ameriški ..). jancka

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

23. okt 2009 9:29

Sem bila še na naši strani spleta,najdi si...so samo noži omenjeni...posoda je pa od druge firme...možno pa je ,kot pravi jancka,da posodo prodajajo pod drugim imenom.Najbolje da si pogledaš....

lp goga

Seni12  

član od: 10.12.2009

sporočila: 6

29. jun 2010 15:40

Pozdravljene! Jaz imam to posodo in sem zelo zadovoljna z njo. Imam kar dva kompleta, čeprav je še 1 zapakiran ker sem dobila za darilo. Men služi zelo dobro. Seni12

log 11  

član od: 24.7.2010

sporočila: 2

4. nov 2010 15:43

Pozdrav Pravkar sem kupila to posodo in ne vem še kaj reči. Izgleda kar solidno. Je pa res, da sem komplet dobila za samo 100 evrov. Druga gospa iz naše vasi pa je istemu prodajalcu, seveda brez računa plačala 450 evrov. Prodajali so madžari po hišah. Ime posode v celoti je Bachmayer solingen. LP log 11

ACURA  

član od: 20.3.2008

sporočila: 5

8. jul 2012 14:44

Pozdravljene! Jaz pa sem ravnokar kupila ta 16-delni komplet posode in 9-delni komplet nožev za 20€ samo upma da mi bo dobro služilo! )

ACURA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti