
Kremšnite, kremne rezine - kot z Bleda
Katerokoli od teh, samo da ne bo kislo.
Nisem Ežoj,
ampak refošk, barbera, merlot bi bili čisto OK..
tudi chianti se dobi pri nas, pa bordojci tudi
mamamia
mamamiaTeja, joj, prvi aplavz imaš! ![]()
![]()
![]()
Kar se mesa tiče, lahko vzameš ali pleče ali stegno. Meso naj ne bo presuho, maščobo, če kaj plava na vrhu pa lahko itak pobereš z žlico. Zadeva je tako okusna, da "pomanjkanja" maščob nihče ne bo opazil.
Držim pesti. ![]()
![]()
![]()
Vanja
Viva Meier, ja ljuba duša, kaj se pa ti greš? Tukaj imamo red. Za popravljanje pisanja imena V(a)endelina je na tem portalu zadolžena Ognjič. Kam bi pa prišli, če bi se v vse vtikali?![]()
Pa drugač, Vendelina se piše z enim malim e, ne pa tri ali štiri velika!![]()
buček, a se nekaj zmenimo: ti priznaj da mal pretiravaš ( ......... ker je to kuharica brez katere ne bi mogla več kuhati ), jaz ti bom pa povedal, da si za 18,5 $-jev kupila le prvo knjigo. Obstaja še druga, morda še boljša, v kateri so opisani postopki " orodje "............, ampak to boš zvedla potem ko priznaš pretiravanje.![]()
Pa še mejčken žlehtnobe ( ne morem iz svoje kože ): jaz sem svoje knjige nekomu posodil in ta mi je prostodušno priznala: mislila sem da je moja angleščina boljša. Knjiga zahteva dobro poznavanje angleščine ( če ni, tudi nič hudega, se pač učimo ), ti pa narobe zapišeš Vendelina................![]()
ežoj
Sporočilo je spremenil(a) ežoj dne 11. 2010 16:23Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| malo za hec | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Kremšnite, kremne rezine - kot z Bleda

Široki rezanci s kuhanim pršutom, mlado špinačo in porovo kremo