Za vse, ki radi ustvarjate!

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

29. nov 2009 10:52

Tudi jaz se ti zahvaljujem, moje punce so ti rekle preprosto, mami ta punca je mojstrica 1a. Naučile smo se veliko, predvsem pa imele smo se lepo. Če bo še kdaj kaj podobnega, prav gotovo pridemo. Sončen pozdrav. Malčica

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

29. nov 2009 12:42

Evo slikiceeeee! Takole smo se zbrali. razvaljala sem Tičino oblekla našo" torto" začeli smo z lubeničkami iz marcipana rdečo kroglico zavili v naravno in naravno v zeleno dodali peške ( čokoladne mrvice) To je pa ustvarila najmlajša udeleženka stara 10 let. Od malčice ta mala. Vrtnica je iz Tičine, delali smo jih pa tudi iz sladkorne mase. Žal nimam slikic, ker so bile slikane z flešom in se slabo vidi. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) Katarina K dne 29.nov 2009 12:46

kozamurnik

sporočila: 2311

29. nov 2009 13:16

To je pa res pohvale vredno, da ste se dobile skupaj in ustvarjale! Lepo tudi, da je gospod Goljat vendarle dobil konkurenco Mladi dami od malčice, ki je pokazala zanimanje za kuharsko umetnost pa murnik

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

29. nov 2009 13:27

Dvomim, da sem mu jaz konkurenca, ha,ha,ha. Ma ni važno to. Najbolj sem bila vesela, ko me je ena od udeleženk poklicala, da so pred vrati in če je to to. Ko sem šla odpret, sem pričakovala, da bo samo ona in da bojo udeleženke kapljale vsaka posebaj, so se pa vsule noter, da so me prav prijetno presenetle. In ko sem hotla že vrata zapret, so še iz zgornjih stopnic prišle in vstopale. Ful sem bila vesela, da se nisem pripravljala zaman, da nas je bilo veliko, predvsem pa, da so bile same fajn ženske, polne ustvarjalnega duha in optimizma. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

sladkosnedko  

član od: 6.2.2008

sporočila: 223

29. nov 2009 13:41

Piškoti so s tvojo pomočjo okrašeni. Otroci so bili navdušeni nad barvami. Še malo vaje in kak nasvet  pa bo.Vse pohvale Katarini, da se je odločila za delavnico in "puncam" iz Senožeč za kavico in sokove.

GocaP  

član od: 9.5.2009

sporočila: 508

29. nov 2009 13:57

Ooooooo pa ste se imele lepo.Vse pohvale Katarina:))) GocaP

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. nov 2009 16:20

Ja, tole je pa bil cel simpozij. Vsem skupaj in Katarini posebej:

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti