Ljubezen gre skozi želodec

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

8. okt 2009 16:09

elaphus je napisal/a:

A ve tole o peku resno?????? Jaz ga gledat ne morem.....

lp

cervus

Saj ni pomembno, ali ga lahko gledaš. Pomembno je to, da ima izrazit erotični podton, ki se ga res malce prestrašiš. Gre za odličen scenarij kulinarčne predstave.

Zanesljivo so to kadri, ki veliko bolj erotični, kot zanikerno one Arturja v vsej  svoji skromni vsiljivi pojavnosti.

 

F r i n a

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. okt 2009 17:09

Torej, k mojemu zgornjemu postu sem pozabila napisat obrazložitev: pek mi izgleda kot pomaziljen android, ki je sprogramiran za to, da zrajca (a se taka beseda lahko napiše na forum? Če se ne sme, me, prosim, cenzurirajte) Tejo Stuša. Ona pa, kakor da se tega boji.

lp

P.s.

cervus

neznan uporabnik

8. okt 2009 18:04

Jst to čist resno. Pustimo ob strani Tuš, ki mi pa s svojim logotipom jemlje apetit. In marsikatera njihova trgovina je na pogled podobna kakšnemu tržaškemu magacinu iz sedemsetih.. Tko da mogoče ta pek glih ne paše k Tušu.. sem si zato predstavljala, da nekje drugje gledam to reklamo za nek drug kruh.. Ma brez veze, všeč mi je in basta. Predvsem zato, ker z občutkom mesi tisto, kar mesi - za razliko od Nigele, ki hiti in pravi, "da na koncu komaj čaka trenutek, ko ga lahko z vso silo udari (testo)". Elaphus, bom naslednjič tipa dobro v faco pogledala, priznam, da me je štimunga najbolj pritegnila, zato niti nisem bila dlakocepska pri njegovi fizionomiji (kar mi da misliti, da lepota res ni vse in da je važen karakter. Z velikim K. Ojoj, seveda mislim Karakter.) japaja

neznan uporabnik

8. okt 2009 18:12

Ja, android, sprogramiran.. to je prihodnost. Mal modne revije poglej in boš našla androidov kolker češ.. (Zato mi je bila zadnjič všeč tista, kako že, se ne spomnim, skratka "malo jača" manekenka naše gore list, mislim, da je nosila Hraniteljevo zadevo.. tko da komaj čakam, da pridemo mi, normalni v trend, androidi bodo pa za dodatek) In če so lahko manekenke androidi (pride vsaj štof do izraza), je lahko tudi tale navaden pek android (pride vsaj kruh do izraza). Ker namen je, prodati kruh. V Tušu. japaja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

8. okt 2009 18:51

OK zdaj me pa že tako zanima ta tip, da prosim, da katera prilima kak link do te reklame. Sem iskala na Tuševi strani pa nisem nič našla...pa brez televizije sem

saša

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. okt 2009 10:46

božemili, sonic.....

lp

cervus

uv  

član od: 19.12.2007

sporočila: 105

9. okt 2009 11:17

Sonic, kapo dol.... Valjam se od smeha. uv

sladkosnedko  

član od: 6.2.2008

sporočila: 223

9. okt 2009 11:33

Verjetno bi pa od tega res imele več užitkov-kulinaričnih seveda. Pomoje obvlada kruh v nulo.

neznan uporabnik

9. okt 2009 11:36

Pa lepo je rokico podstavil, da drobtine po tleh ne letijo. Mi je všeč. japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti