Majhne radosti

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

27. feb 2010 11:52

Danes sem pila kavo s sosedo na sončku. Sva se greli, kot dva martinčka. Mala radost, ki mi je polepšala dan. syu

Amelia  

član od: 9.11.2009

sporočila: 322

27. feb 2010 20:48

Pred davnimi leti mi je ena uciteljica napisala v spominsko knjigo, knjige ze zdavnaj nimam vec, toda neki zapisi so mi se vedno v spominu. Mnogim pokazi svoje veselje Vsem radovednim svoje mislenje Vsem plemenitim svoje trplenje A le izbranim svoje srce Jaz mislim da ljudje izberejo tisto kar delijo pod to moderno "lipo" ki se imenuje splet. Amelia

Rincewind  

član od: 23.10.2009

sporočila: 20

27. feb 2010 20:54

Moja majhna radost danes je bil pohod s kolegico na Menino in debata za dušo, ki je ful pasala. Rincewind

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

27. feb 2010 20:57

Ena kulinarična Danes zvečer smo gledali Damjanovo kuhinjo. Ko sta z Romihom dokončala, je sine, star tri leta, rekel: "Mami, sem lačen." Ga vprašam, je bil itak čas večerje: "Kaj boš pa jedel?" On odgovri: "Tega piščanca bi, tko ko je na televiziji" Vilma

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

14. apr 2010 6:50

Nasa edina prazna gnezdilnica je dobila nove stanovalce: http://www.ptice.si/index.php?option=com_wines&fu Tako sem vesela! In tako bom spet opazovala novi par, namesto da bi brisala prah Smrdokavra se je je tudi ze vrnila domov v svojo hisko, v ostalih pa so stalni stanovalci: plavcek in sinice. Pa naj kdo rece da nimam srece s pernatimi prijatelji... lp

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

14. apr 2010 11:48

Srečnica, mi smo imeli smrdokavro le enkrat na 2-dnevnem obisku, pa smo vso poslikali! Sicer pa imamo v gnezdilnicah siničke, mislim da nekje visoko v borovcu tudi kose. Moram pa povedati, da imamo letos na vrtu dva kosa pedra! Dva rumenokljunca se sprehajata naokoli, skoraj držeč za perutničke, vsa ljubeča! Da dol padeš. Lisa

neznan uporabnik

14. apr 2010 13:03

Sem vesela tudi jaz. Vrane so nekako poniknile in spet se sliši ptičje žvrgolenje.. Siceršnje današnje majhne radosti: ne boli me križ... zaenkrat dohitevamo urnik... kosilo je nared.. otroci imajo nepremočljivo obutev.. teveja še nisem vklopila.. v avtu je bencina do vrha.. obrvi imam populjene... nohte nalakirane.. izpisek iz banke je ugoden... čevlji zloščeni.. teren čaka name... in sonce sije (pustimo zemljepisne širine in dolžine).. japaja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

14. apr 2010 20:11

Tole mi je pa všeč.To so res majhne radosti. Mene pa presneto boli križ.Pa bo bolje, vem. Časa imam dovolj. Pripravljam se na pot. Veselim se, da bom po več letih videla svojega sina in njegovo družino v živo in ne samo v video povezavah. Sonce sije v moji duši. Rada imam življenje. naor

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

14. apr 2010 20:55

Sam o tistih vratih ( ko se ena zaprejo, se ti druga odprejo ), to je sicer res, le paziti je treba, da te una, ko se za tabo zapirajo, ne lopnejo po riti, pa da te una druga, ki se pred tabo odpirajo, ne lopnejo po nosu.

Take majhne hudobije me razveselijo ( pa žal ne zadolgo, pa jih moram nenehno ponavljat ).

ežoj

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

15. apr 2010 9:32

Majhne radosti! Vesela sem, da mi po enem mesecu ne kaplja iz nosa! Pri kašljanju me ne zboli v prsnem košu! Stanje se izboljšuje. Pa sonček je posijal, pa petek se bliža, pa prazniki bodo kmalu tu, pa .... Vse to me navdaja z veseljem! LP rolada Sporočilo je spremenil(a) rolada dne 15. 2010 09:32

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti