Košarka!
No, a ste bile tam? Pred Namo?
Ja, utrujeni pa so, ....ampak so bili veseli, je bil res prijeten sprejem, poln pozitivnih čustev........en prav poseben občutek je bilo biti tam......da o tem, da.....ah ne bom vam povedala.... Bo japaja nevoščljiva. ![]()
Saj jaz tudi nisem pobrala avtogramov, ......kaj boljšega je bilo.
............![]()
| rimljanka je napisal/a: |
Saj jaz tudi nisem pobrala avtogramov, ......kaj boljšega je bilo. |
He, he, he, ampak ne lažem, veš, japaja.....čisto zares. Evo, vidiš, Ognjič že ve..... Ja, se je res drl, meni in še eni tršici..... Uf, pa same mladenke okoli naju, on pa nama okoli vratu plane....
Ostala dva sta samo roki dala.....in se veselo nasmejala......in eden od njiju je v prvi evropski peterki tegaa prvenstva, sva res mal važni bili.......
Ja, res prijetni občutki........ Je lušno imet take dijake, ja.....take fejsta fante. Itak.
rimljanka - zasebno mnenje
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
