Dajmo fantje!!!!!!!!!
Navijamo za vas!!!!
tilenboc
Dajmo fantje!!!!!!!!!
Navijamo za vas!!!!
tilenboc
ja,dobri so na tem prvenstvu letos.Držimo pesti in navijamo!
tejčikaTudi na tej strani luze drzimo pesti za nase kosarkarje!!!!
Žal ni šlo . Ma četrto mesto je zelo lep uspeh .
BernardaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.