| anamarija1 je napisal/a: |
[joj]Mislim, da bi bil že skrajni čas, da se spoznava a ne? Velika škoda bi bila, da ne spoznam tako osebo kot si ti: z velikim Ojem! lp! Anamarija [srecen] Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 28. 2009 11:33 |
Čisto sem down
@Anamarija, a tvoj mož jeseni kaj lovi lignje? Bi jaz mojega malo dol poslala na "ekskurzijo", sebe pa pri tebi - z razgledom na morje - parkirala
.
Jaz tudi lovim![]()
A ne bi tudi medve šli na lov? Tako je lepo loviti lignje jaz sem "strokovnjakinja", še posedej, če mi uide, ampak pri meni ni pomoči....
ga ne spustim kar tako!
Ti pišem na ZS!
Anamarija Bravo Proxima. Anamarija1, le poslušaj jo!!!
mejačka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
