Gor je celo hostel, s kuhinjo pa vsem. Ne vem pa, če je primerno za otroke... Je bolj za "prespat"...
lidka [sonce]
Iščem app. v moravskih toplicah
Tudi oni imajo en apartma prav v Moravskih Toplicah , v apartmajskem naselju Vivat, obrni se
na njih.
http://www.gostilna-maric.net/
O zanimivostih našega Prekmurja pa se je razpisala že anaeva.
lp
STANEJ
Hvala lepa vsem,
app. sem našla in tako se v nedeljo odpravimo v Prekmurje
.
girica
Dobrodošli v M. Toplicah, kjer so kapacitete v naslednjem tednu še zelo zasedene. Upam, da si našla apartma po vaši meri in boste uživali v naših krajih.
LP Sonce
sonce51
Mi smo se pravkar vrnili iz Moravskih toplic,bilo je čudovito,imejte se lepo!
SINEJAČe bo še kdo iskal tam kje apartmaje, priporočam apartmaje v Tešanovcih - Sonce, 111 in Potoček. Midva sva bila lani in sva bila navdušena. So blizu Moravskih toplic, poceni, čisto na novo urejeni, čisti, lastniki izredno prijazni. Še se bova oglasila pri njih.
SonjaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
