South beach-dieta

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

12. avg 2009 21:34

Kako dolgo traja 2. faza?

Anja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

12. avg 2009 21:40

anja27, dokler ne dosežeš teže, ki si jo želiš. Jaz se držim bolj 2. kot tretje faze, ker mi OH čisto nič ne pašejo. Moja zdravnica pravi, da so poleg vsega to še leta. Ampak to je bolj njeno mnenje kot moje.

Vanja

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

12. avg 2009 21:47

Joj, Vanja, dobra si. Ala ti vera. Jaz si življenja brez franc. rogljičkov niti predstavljati ne morem. Kruh mi ne bi delal težav, prav tako ne krompir, ampak kifli... huh.

Moj dragi pa kar vztraja in pravi, da ima strašno dober občutek, da hujša. Bomo videli, kaj bo prinesel 2. teden. Heheh, paradajz, kumare in stročji fižol mu že gledajo iz vseh lukenj, zdaj je pač sezona. Aja, tudi on ima težave s prebavo in prakticira odvajanje z Donatom.

Kako je pa z alkoholom?

Anja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

12. avg 2009 22:09

Nič v prvi fazi, čeprav jaz prav tukaj grešim. Vsak večer imam kakšen požirek iz moževega kozarca. Alkohol pospešuje apetit. Kasneje v normalnih merah ni problem.

Vanja

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

12. avg 2009 22:34

anja27 je napisal/a:
Heheh, paradajz, kumare in stročji fižol mu že gledajo iz vseh lukenj, zdaj je pač sezona. Anja
Ni edini XD Čeprav jaz si konstantno kuham brokoli...moji pravijo da bi lahko živela od popečenega purana in brokolija Roncolino

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

13. avg 2009 8:15

pozdrav dopust in nato stres na delovnem mestu, potem pa še bolniška sta prinesli svoje + 2 kg saj vem da to ni izgovor ampak vseeno tudi jaz bom malo prakticirala 1.fazo in bom poročala če so kakšni rejavascript:void(null);zultati, imam že nekaj časa knjigo, upam pa tudi na vaše mnenje, če bom kje kaj pregrešila z: 5 rezin puranje bio šunke popečeno na kapljici olivnega olja, kava brez sladkorja z mlekom m: pest oreškov, zeleni čaj bs k: zelenjavna juha, svinjski zrezek na žaru, zelje + fizol v solati m: kava z mlekom v:zelenjavna juha, piščančji file na žaru, paradižnik+mocarela v solati dalea Sporočilo je spremenil(a) dalea dne 13. 2009 21:14

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

14. avg 2009 9:16

dalea, da jaz toliko pojem, grem dnevno sigurno kako kilo gor. Preverjeno. brittney

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

14. avg 2009 9:52

brittney, ti tako, kdo drugi drugače. Mogoče ti pa ta dieta ne ustreza?

Moj mož je prve dni ziher pojedel dnevno veliko več, pa je vseeno zelo hujšal.

LP

Anja

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

14. avg 2009 10:03

brittney, avtor knjige pravi da nikoli ne smemo biti lačni, ker je to največja kriza za dieto in jaz pač jem toliko da nisem lačna, zdaj ne toliko da bi ravno počila, ampak nekje da sem zadovoljna, bom pa vidla kako bo, če čez nekaj časa ne bo nobenih rezultatov, bom poskusila malo zmanjšati obroke, enkrat mi je s to dieto že uspelo in naj povdarim da tistih kilogramov nisem nikoli pridobila nazaj. sicer pa kot je anja rekla, eni tako drugi drugače, bomo vidli. veliko uspeha želim z: 5 rezin bio puranje šunke (kot včeraj), 1 manjši paradižnik, kava z mlekom m: nekaj oreščkov, 0,5 litra vode k: puranji zrezek, zelena solata m: kava z mlekom v: pizza šunka, sir, paradižnik, mocarela dalea Sporočilo je spremenil(a) dalea dne 15. 2009 08:27

neznan uporabnik

14. avg 2009 10:12

Meni ta dieta zelo odgovarja. Izgubila sem že dober kilogram, veliko manj sem napihnjena in počutim se v redu. Prvi teden sem imela pripravljalni teden (moja domislica, ne iščite tega v knjigah), ker mi je bilo enostavno preveč nenaravno/težko kar odrezati temelj svoje prehrane (OH-je, seveda). In sem pač kombinirala. Za kosilo sem jedla polnozrnate testenine, zjutraj in zvečer pa po pravilih diete. Ali pa naslednji dan kos kruha k solati .. itd. Pripravljalni teden tudi zato, ker sem hotela pojesti vso sadje in kruh, ki sem ga imela doma (ker hrane ne mečem stran). Potem pa v šoping in SB na polno naslednji teden. Trebuh vedno bolj kopni, da izgubljam težo, so opazili tudi moji domači. Gre pa počasi, po nekaj dekagramov na dan, dva. Sem pa opazila, da odkar sem na dieti, potrebujem veliko več spanca. Zjutraj se kar ne morem spraviti iz postelje. Pred dieto nisem imela teh težav. Poleg tega pa sem opazila precej slabše telesne zmogljivosti. Pred nekaj dnevi sem šla na Šmarno goro in sem se morala na tretjini obrniti, ker sem bila zadihana kot stara lokomotiva. pa še vrteti se mi je začelo. Včeraj sem prišla na smrt utrujena s sprehoda - običajno niti ne opazim, da sem prehodila 5 km, včeraj pa odklop. To so moje izkušnje - je še kdo opazil slabše fizične zmogljivosti, vrtenje, neprespanost, slabost ..? jancka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti