South beach-dieta

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

7. avg 2009 9:15

Petek Z: omleta iz 1 jajca in 1 hrenovke K: popečena puranja prsa brez kože, zeljnata solata s tuno M: pogačice za na pot z bučkami V: grška solata Roncolino

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

7. avg 2009 14:03

pozdrav, tudi jaz bi malo komentirala to t.i. south beach dieto. imam knjigo ki sem si jo nabavila pred ca. 4 leti in potem sem jo začela prakticirati in sicer sem v dveh do treh tednih prve najstrožje faze shujšala 5 kg, ki se niso več povrnili, čeprav sem potem nekaj časa še vstrajala na drugi fazi potem pa je prišla menjava službe, pa dopust, pa določene obveznosti in sem zašla na stara pota (to se pravi da sem si privoščila tudi kruh, krompir, in sladice) vendar nikoli pretiravala oz. tak malo kompenzirala (če sem se en dan pregrešila, sem drugi dan temu primerno prilagodila). Tak da kar se mene tiče je ta dieta dobra in lahko vsaj po mojih izkušnjah tudi uspeešna, pa naj dodam še da se nisem v tistem času ukvarjala s športom. Zdaj se pregranjujem po metodi Montija in sem tudi zadovoljna z prehrano in dobro se počutim pa prebavo mam urejeno, kar mi je pri south beach povzročalo težave. Upam da vam bo uspelo (mogoče pa se še pridružim) dalea

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

10. avg 2009 11:30

Oj! Poročam... Moj dragi je v prvem tednu prehranjevanja po tej dieti shujšal 6 kg. Tako da je navdušen... popoln uspeh zanj! Malo se mu že celo pozna na zgornjem "šlaufeku" trebuščka.

Roncolino, super, da se javljaš in pišeš tvoje jedilnike. Mnogo idej pa dobim tudi na forumu o jedilnikih ločevalne diete.

Anja

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

10. avg 2009 20:23

Wau,čestitke tvojemu možu! Jaz se tehtam jutri zjutraj in me prav zanima koliko bo pokazala tehtnica...sice rmi je brat rekel,da se mi pozna,da sem na dieti ampak mene vseeno zanima,če bodo številke tudi pokazale to =/ Čeprav sem se v tem tednu 2x prekršila...1x z belo kavo in včeraj s coca-colo (na to zadnej sem prav besna,kaj mi je bilo treba tega!) Roncolino

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

10. avg 2009 20:27

sama se ovohavam s to dieto. Poskusno sem se je držala tri dni in je fajn šlo. V petek sem imela r.d. in maminega biftka res nisem mogla z žlico jest. Se vam pa zopet pridružim jutri. brittney

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

11. avg 2009 10:30

No pa sem danes še jaz s tehtnice... -2,3kg in vsega skupaj -5cm...zadovoljivo Gremo dalje s še večjo voljo Roncolino

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

11. avg 2009 17:39

moj "prvi" dan se tudi izteka. Brez problemov. Le sadja se mi lušta. S to razliko, da se nekaj časa ne bom tehtala, ampak bom videla po hlačah. brittney

tanca  

član od: 13.6.2004

sporočila: 76

12. avg 2009 13:25

Po enem tednu -3kg... kar vredi, tudi počutim se dobro, samo kakšen kozarček Donata je treba sem in tja spit za prebavo. tanca

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

12. avg 2009 14:04

če bi meni kile dol letele vsakič, ko grem na wc, bi imela zdaj tam okoli 16 kg....ampak sem sama sebi znanstveno dokazala, da prebava in presnova nikakor nista eno in isto. brittney

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

12. avg 2009 14:21

Brittney, se strinjam s tabo. Tale način prehranjevanja ima zelo veliko otrobov, tako da si res ne predstavljam, da bi imel kdo težave s prebavo.

Glede na to, da je to že tako ali tako moj način prehranjevanja (seveda faza 3), mi je šla dol še ena kila v preteklem tednu. V petek grem nazaj na fazo 3. Zdaj imam samo še kakšni 2 do 3  kile več, kot bi jih rada imela. Kar pa nikakor ne pomeni, da bom prekla. Ja, pa vse kavbojke so me prerastle. Letos sem se končno otresla kar precej teže.

 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti