Meni je najbolj šarmanten in sploh oh in sploh - Bruce Willis v filmu Peti element, ko leži na postelji in reče: "LeeLoo"...
jajks....
Kitanna
Očarljiv ali ne?
....
majčkeno počitniškega sanjarjenja..... :)))
ampak na spodnjih linkih....uf....
šarmanten ja... pa lep... vsak po svoje
http://images.google.si/images?hl=sl&um=1&sa=1&q=denz
http://www.fortunecity.com/roswell/druid/294/spike3.jpg
http://images.google.si/images?hl=sl&um=1&sa=1&q=simo
.... uživajte ...
Pokraculja
Pokraculja, a si gledala včeraj zadnje tri Guardiane na Hallmarku in čakaš, da pride na ta konec še The Mentalist?
Vendelina jr.
![]()
![]()
Kako mi je srček začel biti, ko sem prvega vidla.....kaj mislite? Ali je vse vredu z mano?
Anamarija, če kardiolog pravi, da je z bitjem srca vse okej, potem ne vidim razloga za zaskrbljenost.
Vendelina jr.
Dekleta bi opozoril, da so tudi slovenci znani po iskrivi inteligenci in očarljivosti:
http://shrani.si/f/2g/qs/2kcoxhqv/4/damjanmu.j
lp
Vlado
Vlado, a ti to resno misliš? ![]()
Že njegov intervju je tako,... tako...."fake", da ne more biti bolj.
MIslim, da bi moral za vse vas fante na KulSlo odpreti temo: Očarljiva, da ali ne
Pa brez zamere.
![]()
Oprosti Vanja, ampak ženske smo seksi ali niso a ne Vendy?
, anamarija, seveda, seksi. Popravljam!!!
![]()
Vlado se fino zeza. Congrats!
Vendelina jr.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
