Očarljiv ali ne?
A tale pa vam ni všeč? Meni v Dosjejih X tudi ni bil preveč, morda zaradi tipa serije, v Kaliforniciranju pa je bil čisto OK. No ja, še malo bolj...
http://www.imdb.com/media/rm2037488128/nm0000141
Partick Dempsy in Dr. House sta pa itak dr. Charming.
jass
Ne preveč, pa tudi dr. House ni moj stil![]()
ima preveč gub!
Anamarija ![]()
Madonca, kaj si ti izbirčna....
Vendelina jr.
V.jr. zavisi iz katerega kota gledaš, ne bi rekla![]()
| TORTICA je napisal/a: |
| Richard Gere, Pierce Brosnan in seveda obvezno Sean Connery.....temnolasi z več ali manj sivine v laseh (poleg tega, kar imam doma |
in še
http://www.zecicforum.bloger.hr/post/hrvatski-radijski-festiv
http://www.mojzer.com/html/foto_galerija.html
http://www.imdb.com/media/rm1339005696/nm0000243
http://www.imdb.com/media/rm945986048/nm0004895
http://media.port-network.com/picture/instance_
http://www.imdb.com/media/rm1003329024/nm0404456
http://www.imdb.com/media/rm1310759424/nm0000664
pa še kakšen bi se našel
Marjana Malo mlad, ampak fejst za pogledat
Nikola Burovac
Sporočilo je spremenil(a) ealy dne 10. 2009 10:19
Sporočilo je spremenil(a) ealy dne 10. 2009 10:21
Naj bo vilinec ali pirat.
http://www.imdb.com/media/rm912104192/nm0089217
sweets
Še eden simpatičen in šarmanten.
MarjanaUuuuuu, tale pa me spominja malo na našega Matjaža![]()
Anamarija ![]()
Toma Sellecka so si njega dni - v času Magnuma - lastili naši južni sosedje. Bojda so bili neki Selekovići na Korčuli in so šli v Ameriko, kot toliko drugih lačnih nesrečnikov iz Dalmacije v času pred turizmom.
In potem je meni res izgledal kot kak mlajši brat od Miša Kovača.
Čeprav, prosto po Miljenku Jergoviću, ki je napisal strupeno bodico pred časom, ko so v hrvaško reprezentanco uvažali enega Argentinca in iskali njegove hrvaške korenine,"dok se ostale nacije prepoznaju po dostignućima, mi Hrvati jer bolje ne znamo, hrvatimo se po babama..." morda pa Tom Selleck vseeno NI mlajši brat od Miša Kovača
Vendelina jr.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
