V spomin ...

tema je zaklenjena

Jutri bo minilo eno leto od tragične nesreče na Blanci na Savi.

Še vedno se jih spominjamo in še vedno se sprašujemo, kako je lahko usoda tako kruta.

V spomin na vseh 13 žrtev te nesreče, bo jutri popoldan komemoracija na Blanci, kjer se je zgodila nesreča.

V spomin in opomin...

Rmeli

Upam, da zadošča opomin in spomin, in niso potrebni kakršnikoli komentarji in pripombe.

 

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.