Hvala vsem za nasvete, bom zelo previdna. Sedaj pa odhajam na 14 dnevni dopust in bom stanovanje malo pozabila.
Vse lepo vam želim!
ursula-ce
Prodaja-nakup stanovanja
Tako, stanovanje sem prodala, sedaj pride na vrsto selitev.
Ali mogoče kdo ve kje bi lahko kupila nerabljene kartonske škatle? Ne bi rada namreč iz trgovin nosila škatle, v katerih je bilo vsemogoče. Znano je, da se v teh škatlah skrivajo radi ščurki, faraonke in druga mrčes.
Hvala in lep nedeljski večer!
ursula-ce
Mogoče bo v pomoč:
http://selitveniservis.com/Kartonska_embalaza.php
http://www.selitve.si/plaja.html
roža
kolikor sem sama spraševala po škatlah ...Valkarton Logatec, ima jih tudi Bauhaus ipd...so pa cene po mojih izkušnjah močno močno različne...sama se bom obrnila na prvega omenjenega
lp veverica cakNo ja, meni so se najbolj obnesle škatle od banan........kje naj se pa v njih skrivajo ščurki, lepo prosim........
Tespack Brestanica ima primerno velike kartonske škatle.
Ognjič 
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
