Prenova kuhinje

Prosila bi za vaše mnjenje kaj v kuhinjo med delovno površino in gornjimi omaricami ali standardne ploščice ali kot sedaj priporočajo steklo.

Prijazen dan, pozdrav A.

antonija8

malo pobrskaj po forumih, je bilo že dosti govora o tem :) ycrna

Veselo na delo, pardon, branje: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=4215

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.