Prosila bi za vaše mnjenje kaj v kuhinjo med delovno površino in gornjimi omaricami ali standardne ploščice ali kot sedaj priporočajo steklo.
Prijazen dan, pozdrav A.
antonija8
Prosila bi za vaše mnjenje kaj v kuhinjo med delovno površino in gornjimi omaricami ali standardne ploščice ali kot sedaj priporočajo steklo.
Prijazen dan, pozdrav A.
antonija8
Veselo na delo, pardon, branje: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=4215
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.