Sponke in modelčki

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. jun 2009 20:37

katka lopatka je napisal/a:

Ja, kakšne spooonke???? Firbčna! :)

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5
Pripomorojeo tudi h kulinarični kreativnosti. @-ežoj - če ne gre ob kavici, gre pa ob penini, sploh na našem štajerskem koncu. Naj še začetnica pokuka v to temo, pa bo do onemoglosti. Ker ona j še tako mlada. Nena morje pa najprej skibica, potem pa zvizne ... A jo bomo že še našli. Potem, ko zveš, bi pa po moje tudi ti kakšno sponko kam pripel ... Mamamia mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. jun 2009 20:39

rimljanka je napisal/a:

Če ima tole kaj zveze s kulinariko...........................[8]

Ima, ima, same kulinaričarke smo zraven, pa jedle smo dobro in kaj popile, se smejale in šalile, skratka počele vse, kar je značilno za to našo kulinarično stran. Mamamia mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

8. jun 2009 21:54

mamamia je napisal/a:
@-ežoj -  .........................................................................................

......................................................................................................

Potem, ko zveš, bi pa po moje tudi ti kakšno sponko kam pripel ...Mamamiamamamia

Hvala, hvala, jaz že ne bom pripenjal nikamor, rad bi le videl, ma gari slikico.

Drugač, rimljanka je zvedla za sponke natanko v takšnem ambientu, ki si ga opisala zgoraj.

Pa dejte katki pojasnit za kakšne sponke gre, ne spodobi se, da se jaz ponudim, da ji namestim..........

ežoj

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

8. jun 2009 22:00

Joj, meni pa zdaj domišljija dela, kakšne sponke ... tak da bolje, da poveste :)

Atina

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

8. jun 2009 22:12

Atina je napisal/a:

Joj, meni pa zdaj domišljija dela, kakšne sponke ... tak da bolje, da poveste :)

Atina

Ah, ne verjamem, da imaš takšno domišljijo!

ežoj

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

8. jun 2009 22:19

Vidi ti našga ežoja...ko je debata o špangicah se mu nič ne spi..., ti, ti... Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. jun 2009 8:47

Darling, odkar si privlekla na dan to temo, pri nas niti kupljeni speculaasi ne grejo ravno v promet. Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

9. jun 2009 9:42

Vendelina jr. je napisal/a:
Darling, odkar si privlekla na dan to temo, pri nas niti kupljeni speculaasi ne grejo ravno v promet. Vendelina jr.
Pa saj veš, da se name lahko vedno zaneseš ... mamamia

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

10. jun 2009 20:18

Pred eno uro sem prisla iz sopinga v enem ogromnem francoskem soping centru. Kolk modelckov za pekarijo, se mi je kar mesalo. Zdaj tudi mene zanima slikca kot ezoja, da vem kaj iskat. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti