Barcelona

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

tema odprta - 26. maj 2009 10:08 | ogledi: 6.149 | odgovori: 40

Ve vsevedke sigurno poznate in veste kje v Barceloni bi bilo mogoče čim bolj v mestu ugodno in dobro prespati. Lahko so B&B, hostli, penziončki, app..... 4 nočitve konec avgusta za 4 mlada dekleta.

Hvala že v naprej.

swarovski

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. maj 2009 10:24

Pa ta štiri mlada dekleta ne uporabljajo takih informacijskih kanalov, kot jih na splošno uporablja njihova generacija, kot je na primer Lonely Planet, Travelblog.org, Tripadvisor.com, booking.com...in kjer vse to na mnogo različnih načinov lepo piše vključujoč poročila tistih, ki so to že preizkusili? Vendelina jr.

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

26. maj 2009 10:47

Ja, sevda jih da boš vedela, vendar več glav več ve, a ne Vendelina. Saj ni treba vsakega takoj okarat, ko kaj napiše. Lahko mirne duše preskočiš, če ti ni po godu. swarovski

julijasi  

član od: 20.7.2006

sporočila: 130

26. maj 2009 10:57

poskusi na www.atraveo.de, kjer imajo ponudbo apartmajev po vsem svetu in tudi v bcn. pred 3 leti je stal enotedenski najem studia (walking distance do pl. catalunye) za 2 osebi cca 400 eurov. vecji so seveda drazji, ampak ce jih ne moti malo vecja razdalja od centra se dobijo zelo ugodne ponudbe na tej internetni strani. lp. anja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

26. maj 2009 11:12

Tole je pa dober link (jaz nekaj sanjam o Novi Zelandiji ali Islandiji, ce me ne bo spet premamil lepi marechalo Greco...:)))) (danas smo ponesto neodlucni - e pa mozda i nismo press...) lp, proxima

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

26. maj 2009 11:16

Preko linka, ki ga je pripela Nola, smo pred dvema letoma za štiri dekleta našli hostel v središču, dve ulici od glavne event ulice Ramblas. Punce so rekle da je bilo vse zelo čisto, urejeno, osebje prijazno, skratka nobenih težav. Si je pa treba vzet čas in res temeljito pregledat vse ponudbe in si pomagat s karto, da imaš lažje predstavo, kje je kaj. Ker četudi je ceneje in je malo iz centra ali celo iz mesta, na koncu ne pridobiš kaj veliko, če se že moraš voziti, da do nekam prideš. Mamamia mamamia

brza  

član od: 18.11.2006

sporočila: 54

26. maj 2009 11:19

Swarovski, pred tremi tedni sem prišla iz Barcelone. Spali smo tukaj: http://www.barcelonadream.net/ . Jaz sem bila sicer prvič v hostlu in mi je bilo prvih nekaj dni čudno, da si moraš vse deliti. V kolikor si tega navajena, je ta hostel super in drugi, ki so redni obiskovalci hostlov so povedali, da je najboljši, kar so jih videli (prenovljen je bil 2008). Posoda za kuho in kuhna sta na razpolago čez cel dan (razen v času zajtrka, ker je le-ta v ceni), na razpolago so trije računalniki z internetno povezavo, prostor za druženje, pralnica ipd. Postaja za podzemno je čisto blizu - minuta ali dve vstran. Lep pozdrav brza

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. maj 2009 11:57

swarovski je napisal/a:
Ja, sevda jih da boš vedela, vendar več glav več ve, a ne Vendelina. Saj ni treba vsakega takoj okarat, ko kaj napiše. Lahko mirne duše preskočiš, če ti ni po godu. swarovski
če bi, draga moja, prebrala moj celoten post, bi notri videla ključne besede relevantnih spletnih strani.... O ostalem pa....mah, ne da se mi. Vendelina jr.

libra  

član od: 27.3.2004

sporočila: 155

6. jun 2009 14:19

Pozdravljeni Tudi mene zanima Barcelona in sicer hotel. Našla sem tale link, ki se mi zdi kar zanimiv. Predstavljena je oddaljenost od centra, v ostalih linkih tega nisem našla, mogoče sem premalo brskala. http://www.edreams.com/edreams/english/seo/hoteles/h Da se ne odločim na slepo in da ne izgubljam časa s prebiranjem mnenj o hotelih, prosim za pomoč tiste, ki ste že bile v Barceloni, kateri hotel priporočate (čistoča, prijaznost osebja, kvaliteta zajtrka, lokacija, hrup s ceste....). Šla bi z možem, pa nisva več rosnih let. libra

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

6. jun 2009 14:34

Konec marca letos sem bila tam, hotel sem našla na Booking.com. Takšne spletne strani, kot jih predlaga Vendelina jr., so res najboljše, ker vtipkaš točne datume in ti vrže ven le proste hotele. Kaj ti pomaga 10 naslovov hotelov, ki pa so v času tvojega obiska že zasedeni. ... Da pa ne bo kdo rekel, da nočem pomagat ... bila sem v cenovno zelo ugodnem hotelu Coronado, sobe so bile čiste, zajtrk je bil čisto soliden (rogljički, hrenovke s pečeno slanino, kruh, slama, sir, kosmiči, maslo, marmelada, kava, čaj, mleko, kakav, pomarančni sok,jogurt ). Do Ramble je bilo približno 700 m. Lokacija hotela je Poble Sec (pod Montjuicom). Edini minus je bila postelja - zakonska postelja sta bili dve postelji skupaj, tako da ... je malo narazen lezlo ves čas ;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti