Mamamia, naj trajajo posebni trenutki, na spidu... na krovu ladje... v Podlehniku... Zagrebu... Sarajevu... Mariboru... ma, kjerkoli že si!!!
Vse najlepše ti želim!
Vandrovka

Špageti z omako amatriciana s piščancem (z omako iz kozarca)
| helenag je napisal/a: |
| Mamamia, pa ravno tisti dan sem vandrala po MB. Kakorkoli , vse dobro, sladko, eksotično, pekoče......še na mnoga leta! In seveda - na zdravje! helenag |
Malo pozno, a bolje kot nikoli (tehnologija je zablokirala, pa nisem imela dostopa do interneta
)... vse naj, naj... da bi ti šlo vse kot po maslu in da bi dosegla vse, kar si želiš sama!
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Špageti z omako amatriciana s piščancem (z omako iz kozarca)

Bananin puding z vanilijevimi rogljički