Prijetno praznovanje in še veliko srečnh let
regica

Srbski pasulj
Draga mamamia, jaz ti bom pa drugače zaželela... in sicer :
Ne želim ti, da se ti izpolnijo vse želje,sanje in upi,
ker potem ne boš več želela, sanjala ali upala.
Želim, da se ti izpolni toliko želja, sanj in upov,
da boš srečna!
Prijetno praznovanje!
marjaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Srbski pasulj

Pečeni Azijski Riževi Rezanci s Piščancem