Salsa

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

12. maj 2009 10:27

tjaska, meni se Vendelinini komentarji sploh ne zdijo tako zelo cudni. In verjemi, da se tvoje prvo sporocilo prav zares lahko razume tako kot ga je komentirala. Ves, tvoje razloge in namene lahko ocenimo le po temu kaj si napisala, ne po temu kaj nisi Sama velikokrat poiscem kaj, ne podpiram pa vec lenobe. Imela sem pac to sreco ali nesreco da sem imela natanko taksen primer sodelavke, kot ga opisuje Vendy, ki je bila bosca in ni vedela kako naj kaj najde in naredi. V trenutku ko sem ji kazat kako in kje naj najde/napise/sestavi.... je pa morala nujno nekaj drugega naredit (napisat meil ali kaj podobno pomembnega) delo pa je "prelozila" name. LP, R.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. maj 2009 11:17

rebecca, hvala enako.

Loni Makaroni

tjaška  

član od: 20.12.2008

sporočila: 35

12. maj 2009 14:20

Meni je zelo žal za vse skupaj. Naj še enkrat povem, da nisem hotela, da kdo išče namesto mene. Samo eno vprašanje. če bi napisala izhodiščno besedilo takole: 'ali se da sirovo salso uporabiti še na kakšen drug način kot samo da pomakamo čips noter? ' bi bilo kaj drugače?? lp tjaška

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

12. maj 2009 14:23

Ja, bi bilo, zvenelo bi povsem drugače, tjaška.

gasperp  

član od: 21.1.2007

sporočila: 86

12. maj 2009 23:21

Ne vem zakaj se morate kregat! A ni že čez dan preveč ljudi, s katerimi se moraš prerekat in potem to nadaljujete še na forumu? Vsako neumnost se lahko komentira tudi na lep način, ne pa da nekomu zaradi tega pokvariš cel dan. Ali pa sploh ne komentiraš, če imaš neumno idejo. Tako postanejo teme kar na enkrat bolj pregledne in brez neumesnih komentarjev, ki sploh ne spadajo v določeno temo. Brez zamere in lepo se imejte (pri nas je že začel padat dež) gasperp

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

13. maj 2009 2:16

@nola samo da sirova salsa nima nič z mehiko, razen, da se jo je s čipsom iz koruznih tortilj, ki je približno mehiškega izvora... ps. pa še recept kako jo porabiti, da ne moje pisanje čisto off topic, čeprav ne propagiran nakupa "nacho cheese", kot se ji reče, saj salsa pomeni le generično naziv za vse omake, v sekundarnem pomenu pa ponavadi omako, ki je bolj podobna naši solati kot pa omaki ;) skuhaš makarone, peresnike ali svedrce, jih zmešaš z omako in narezanim česnjevcem ter nekaj naribanega sira, dodaš še kakšo sveže zelišče (recimo timjan), daš v pekač in posuješ z drobtinicami (po možnosti svežimi) in zapečes v pečici, poješ z dobro svežo solato cellnet

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti