izpolnila anketo,
lp in veliko uspeha
robidaizpolnila anketo,
lp in veliko uspeha
robida| tamala69 je napisal/a: |
| P.S. Zadnje čase imam občutek, da se na forumu vsak dan pojavi anketa za diplomsko nalogo. LE ZAKAJ? tamala69 |
Ker je to zadnje čase na nekaterih ustanovah očitno višek "raziskovalnega" dela diplome.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Polnozrnati peresniki z omako iz bučk, čebule in mandljev

Pečenice na leči