Simptomi pljučnice

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

29. apr 2009 20:37

Mene pa vseeno zanima, kaj že ves čas hočeš povedati. Bi bilo pa morda bolje, če bi odprla svojo temo o homeopatiji, da ne bomo nasmetili teme o pljučnici. Tisti, ki jih tvoje pisanje ne zanima, pač ne bodo brali tvoje teme. Pa bo volk sit in koza cela. RadaJem

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

29. apr 2009 20:46

Kornelija PT, lahko vprašam od kod si doma? kleo

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

30. apr 2009 7:58

Prosim, da se tu piše o poljučnici, sicer bom temo zaprla.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

KornelijaPT  

član od: 27.12.2006

sporočila: 73

30. apr 2009 8:14

"Smetila" sem tudi na strani o slinovki. To kaj sem tam napisala ne bi ponovila. Enako tako se sedaj ne bom več ozirala na žalitve ki so neke splošne trditve brez da so podkrepljene z argumeni. Kot sem pod temo o raku slinovke napisala, stojim na razpolago vsem tem, ki so v stanju saj malo me imeti sebi za enakopravne in dati mi možnost da sem mogoče le "prebrala en kuharski recept katerega vi sami niste" in mi prisluhniti brez takih zmerjanj od nasprotovanj. Nimam nič proti diskusiji in tudi upiranju. Samo pričakujem enakopravni odnos. Torej, da se še o mojem premisli a ne samo odvrže kot a priori neveljavno in z tem še mene obsodi da sem nora, hudobna, takšna in drugačna, ki samo škdovoati hoče ali nakladati neumnosti. Torej, stojim na razpolago. Sama se ne bom usiljevala na ta forum. Namreč, res sem se usilila z svojim stališčam. Hotela sem povedati in pokazati, da je še kaj drugače možno stvari videti in dojemati. Nisem pa mislila da bo zbudil takšen odpor, saj po mom gre za preproste in vsakdanje zadeve samo minimalno drugače in povezano. Ni red da se še naprej usiljujem. Če pa je takšnih, ki bi naprej diskutirali z mani na konstruktiven način po tem pa pišite odgovornim za ta forum, da mi to omogočijo, če lahko. In če mi se bo dala možnost da imam svojo rubriko, z veseljem se bom "prerekala" z vami. Ne gre samo za homeopatijo. Gre za zavedanje in "gledanje na stvari iz drugega zornega kota". Namreč, opazila sem da je veliko dobrih in modrih knjig ampak ljudje jih krivo razumejo, po tem pa nima pravega uspeha. Pa tudi medicina sama se krivo razume in krivo uporablja. Tako tudi ona ne more imeti pravega učinka kokar bi lahko. Torej, bilo bi marsikaj za diskusijo če bi bilo interesa. Sem mađarica, rodom iz Vojvodine. Leta 1971 sem se z starši preselila v Slovenijo (oče mi NI BIL VOJNO LICE!!!) Medicinsko fakulteto v Zagrebu sem upisala 1970 in diplomirala junija 1975. Lahko bi ostala na fakulteti, saj sem že takrat vkvarjala z raziskovalnim delom, ampak želja mi je bila družinski zdravnik......Življenje sem posvečala učenju in delu... KornelijaPT

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

30. apr 2009 9:56

kornelija, zanima me, zakaj si nehala sodelovat na altermed forumu. Kaj ti ni tisti bolj pisan na kozo? Nisem prebrala vsega kar si nalozila. Priznam da me ne zanima toliko. Ampak ze samo to katere stvari se tebi zdijo pomembne oz. nepomembne, mi dviguje dlake na vratu. Brrr.... Zakaj pa si se odpovedala svojim sanjam? Kot pravis si leta 93 napustila medicinu!!!! i se bavis samo homeopatijom. Kot se meni zdi samo isces klientelo. LP, R.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

30. apr 2009 23:09

Kornelija,

veliko lažje bi te bilo brati, če bi pisala bolj kratko in jedrnato, brez čustvenih izpadov... Jaz na primer nimam nič proti homeopatiji, ampak tvojih prispevkov ne zmorem prebrati, pa ne le zaradi slabe slovenščine (mogoče si tu šele leto ali dve, kdo sem jaz, da bi te sodila?), ampak tudi zaradi načina pisanja... Kakšne strokovnosti ne zasledim, če pa res samo iščeš klientelo, si s temle pisanjem delaš samo škodo. Samo v premislek, kot bi rekla ena KulSlo članica, ki tudi piše kilometrske prispevke, vendar z njimi pokaže kvečjemu razgledanost in nek nivo... Se tudi z njo sploh ne strinjam vedno, in vendar bi šla prej k njej po nasvet kot k tebi. Žal.

tulka

hyoga  

član od: 27.9.2010

sporočila: 1

27. sep 2010 20:58

Zivjo... Mene tudi malce tisci v pljucih... ampak pocutim se odlicno , vrocine ni , iz nosu mi ne tece pa tudi kasljam ne ... kaj vi mislite je to kasen znak pljucnice ali nej bom kar miren ? Hvala in LP hyoga

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

27. sep 2010 21:07

Upam, da ne misliš resno, ko na kulinarični spletni strani od laikov iščeš nasvet glede moreboitne pljučnice.

rimljanka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. sep 2010 5:19

Meni pa ob stiskanju v pljučih najprej pride infarkt na misel. Če je seveda dotični v ta "pravih" letih in pred tem ni kot zmešan prvič v življenju noro dvigal kake uteži za krepitev prsnih mišic.

Vanja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

28. sep 2010 7:06

Kolikor mi je znano, gre odlično počutje močno navzkriž tako z infarktom kot s pljučnico, tako da me za zdravje uporabnika hyoge prav nič ne skrbi. Sicer me pa včasih mika, da bi predlagala uvedbo nagrade "Butasto vprašanje dneva", in gornje bi se po mojem kvalificiralo. lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti