ojla!nekej me zanima:imam precvikana dva prstana,so mi jih pri dr.mogli precvikati zaradi opekline.koliko bi to zdej stalo.če bi jih dala nazaj"zlepit"?lp
jagodna pita
ojla!nekej me zanima:imam precvikana dva prstana,so mi jih pri dr.mogli precvikati zaradi opekline.koliko bi to zdej stalo.če bi jih dala nazaj"zlepit"?lp
jagodna pita
Se ti ne zdi, da je to vprašanje za zlatarja................
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.