Mlekomat

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

8. mar 2010 11:29

Na Celovški v Ljubljani  sta po moje tista dva, ki sta v sosedovem Hipermarketu - eden znotraj in eden zunaj na parkirišču.

Res pa ni vseh.  Menda je tudi na centralni Ljubljanski tržnici, pa ni vrisan.

 

Cila

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. mar 2010 11:41

Cila je napisal/a:

Na Celovški v Ljubljani  sta po moje tista dva, ki sta v sosedovem Hipermarketu - eden znotraj in eden zunaj na parkirišču.

Res pa ni vseh.  Menda je tudi na centralni Ljubljanski tržnici, pa ni vrisan.Cila

Na novo je na Celovški ob Tušu, nasproti proslulih Celovških dvorov.

rimljanka

elba  

član od: 7.2.2007

sporočila: 178

8. mar 2010 12:29

Že par mesecev je mlekomat tudi pri Gasilskem domu Vič, mleko dobavlja kmetija Dolinar, Razori. elba

kajzar  

član od: 28.2.2010

sporočila: 39

9. mar 2010 12:13

[citat=--juma--]Pozdravljene, da ne berem vseh strani, bi kar vprašala, kje v V delu Ljubljane je mlekomat in če je kdo videl kakšnega že v BTC, v Ljubljani. Hvala. V BTC na tržnici naj bi ga odprli 20 februarja - še nismo preverili, je pa mlekomat pred trgovino tuš na Bratislavski 9 kajzar

angela33  

član od: 28.2.2008

sporočila: 71

9. mar 2010 12:50

Ja, mlekomat v BTC na tržnici (poleg prodajalcev rož) deluje od 20. februarja. angela33

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

10. mar 2010 13:53

Oj, hvala za odgovore. Grem kupit ob prvi priložnosti. Pozdrave! juma

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

9. sep 2011 21:17

Zanimiv podatek o testiranju mleka iz mlekomatov, objavljen v zadnji številki revije Zveze potrošnikov Slovenije: mleko iz mlekomatov je za vsak slučaj dobro prekuhati oz. pasterizirati.

Cila

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

9. sep 2011 23:21

Ja no moja kolegica mi je rekla za enega,ki ima mlekomat ,češ mleko meša z vodo.Dobro sem mislila ti si ga kupila jaz ne ,pol pač imaš prav. No in sedaj  je še uradno to potrjeno in ravno ta prodajalec mleka ,ki mi ga je omenila kolegica.Sicer sama ne pijem mleka,ampak ga pijejo ostali in za razne zadeve ga potrebujemo.Kupujem ga samo v trgovinah.Domače gor ali dol...

dari

nega  

član od: 11.2.2009

sporočila: 37

10. sep 2011 8:14

mi pa še vedno raje kupujemo mleko iz mlekomata kot pa homogenizirano iz trgovine, pa še otroci ga imajo radi

 

nega

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

10. sep 2011 10:33

Cila je napisal/a:

Zanimiv podatek o testiranju mleka iz mlekomatov, objavljen v zadnji številki revije Zveze potrošnikov Slovenije: mleko iz mlekomatov je za vsak slučaj dobro prekuhati oz. pasterizirati.

Cila

 

No, take podatke je dobro navajati konkretno; kje so dejansko našli nevarne baketerije, kje je odlično mleko itd. Ker s takim navajanjem se potunka vse pridelovalce, kar pa ni fer.

Pri nas pijemo to mleko odkar so mlekomati, še nikoli ni nikomur škodilo. Aja, da ima pridelovalec, ki polni mleko v mlekomat v Leclercu, odlično mleko, pove že okus. Sama včasih naredim namenski postanek tam zgolj zaradi tega mleka. Bi me pa seveda zanimalo, kateri pacek meša zraven vodo.

strelka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti