Koliko časa pa hranite prevreto mleko v hladilniku? Jaz ga do 4 dni, če ga še kaj ostane na ta dan, nekaj skuham iz njega, da ga porabim, dalj ga še sploh nisem hranila...
lp
terakota
Mlekomat
Terakota, včasih ga imam cel teden, pa je še vedno ok.
5rusa
sem naredila pregreto smetano po nasveti rimljanke,
zdaj se hladi in komaj čakam, da jo uporabim
5rusa
Hvala, Zaja, sem mislila, da se je kakšna nova lekarna odprla in jaz ne vem zanjo...
Rmeli
| 5rusa je napisal/a: |
| Terakota, včasih ga imam cel teden, pa je še vedno ok. 5rusa |
Po novem je mlekomat tudi na bencinski črpalki pri Amzs-ju na Dunajski v Ljubljani,
Lp Saša
Mir in dobro! Danes smo ga dobili tudi v Krškem. Lokacija: stavba Kmetijske apoteke. Cena 1 evro za liter, cena steklenice 0,50 in plastenke 0,20 e.
Ava
Sporočilo je spremenil(a) AVA dne 06. 2010 19:00
Pozdravljene,
da ne berem vseh strani, bi kar vprašala, kje v V delu Ljubljane je mlekomat in če je kdo videl kakšnega že v BTC, v Ljubljani.
Hvala.
juma
Juma, poigraj se s temle zemljevidom. Če ustrezno povečaš, dobiš mikro-lokacijo. Koliko je ažuriran ne vem. Tiste, ki jih sama poznam, pokaže v redu.
CilaNa tem zemljevidu nikakor niso vsi, v Trbovljah ga že ni, pa na C elovški v Ljubljani tudi ne.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
