Pisanje na torto

Imam en problem,nikakor mi ne uspevajo napisi na tortah.S čim pišete vi,da je pisava lepa, ravna.Ponavadi delam smetanove torte in tudi pišem s smetano,vendar ni to to.Sem poskusila tudi že s čokolado in je še slabše.Pa še to ,kje dobiti modelčke za izdelavo rožic iz tično mase?

lelči

živjo!jaz naredim vrečko iz A4 formata in vaja dela mojstra,a ne?modelčke dobiš v Črnučah v trgovini pekarna Vrhnika.LP jagodna pita
lelči, kot pravi jagodna pita, vaja dela mojstra. Napiši si črke z različnimi pisavami na list papirja, daj čez folijo ali plastično mapico tako, da se vidi skozi, potem pa prepisuj črke s smetano ali čokolado. Potem samo pobrišeš in vadiš naprej. Potem si pa izpiši besede - npr. vse najboljše in vadi še besede. feferon
lahko pa narišeš na papir, daš čez bol prosojen peki papir in s čokolado rišeš po vzorcu, ki proseva skozi, čokolada se strdi in voila, sam pobereš dol črke. s čokolado pišem tako da jo stalim in dam v plastično vrečko, mal počakam da se ohladi in odrežem kot. bannanna_v_slo ;)
Majhne povoščene trikotnike iz katerih zviješ škrnicelj, dobiš v Pekarni Vrhnika na Brnčičevi. Z malo vaje ti bo hitro uspelo. lp Vesna
punce A4 format,čokolado noter pa normalno pisat,kot s svinčnikom,brez vzorcev.samo piši,piši in piši.lp jagodna pita

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti