Tudi z moje strani rešena zanimiva anketa Srečno

adalbert
Anketa - govorica telesa v različnih situacijah
Rešeno in srečno ti želim !
Rmeli
Rmeli
Od kje in pred čem pa tako vneto rešujete ankete?
nola
No, še 3 ure in pol in zadnja možnost oddaje naloge bo mimo (pa še ta je le po poštni varianti). Koliko je vredna naloga, ki se jo dela tik pred zdajci, pa ne bom razpravljala, ker mi je jasno.
Ankete se sicer izpolnjujejo, jasno. Je pa enako jasno, da ste reševale problem eni, ki si ga je nakopala sama.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
