Susan boyle na britain got talent 2009

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

13. apr 2009 15:19

Kako vam je pa tale včeč? Sploh je na Beoviziji letos veliko dobrih pesmi, če ste gledali včeraj Spet doma, ste tole že videli. Mogoče ne paše v to temo, pa vseeno. http://www.youtube.com/watch?v=peYDKrXD1DM korenckova

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

13. apr 2009 17:13

Sorry, mogče sem pa iz drugega časa. Dolores

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. apr 2009 21:20

Pevčeva frizura je zelo eurosong revival..... Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

13. apr 2009 21:26

Dolores, pomoje je na tem svetu veliko več stvari za bruhat in bolanih kot je nastop te gospe.

Mogoče bo ta granny res pela samo na proslavah krajevne skupnosti, sam meni se dopade, ker je osamljena ženska, ki živi sama z mačko in se vsi delajo z nje norca, zbrala pogum in pokazala kaj zna. In to čist dobro! Meni se to ne zdi nič slabega, kvečjemu kul mi je.

 

 

saša

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

13. apr 2009 22:20

spagon, jaz tule potegnem s teboj. Prav uživali smo doma, ko smo gledali njen nastop. Zrežirano ali ne, to me ta hip ne gane preveč. Mamci privoščim njenih pet minut slave, hkrati pa držim pesti, da bo trajala dlje!

tulka

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

13. apr 2009 22:41

Mogoče se pa Doloresin komentar nanaša na post korenckove. Drugače sem pa teto Boyle gledala v soboto (sem tudi sama fenica BGTja in X-Factorja) in sem obnemela. Faca je, naj jo nališpajo, predelajo, obdelajo,..., tudi jaz ji privoščim.

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

13. apr 2009 22:45

Šele sedaj sem opazila globoke komentarje, ki jih je prispevala Dolores na prvi strani. Vzamem nazaj prvi stavek.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

13. apr 2009 22:46

Mi, ki imamo radi takele šove, se znamo iz takih in podobnih nastopov naučiti, da videz osebe, ki ob vstopu na oder zbuja posmeh in zavijanje z očmi, ni nujno premo sorazmeren s kvalitetami, ki jih oseba v resnici premore. In obratno - stilistično "doterana" zunanjost neke dame ni nobena garancija za kvaliteto njenega pevskega nastopa.

Mislim, da to prav hitro opazimo že ob spremljanju domačih šovov tipa "EMA", kjer je včasih ob vsej bleščavi perfektno naličene in oblečene dolgonoge mladenke, za želodec in dušo najbolj zdravo ugasniti zvok na televiziji, ko le ta odpre usta.

Komur pa takšne in podobne oddaje in nastopi ustvarjajo nelagodje v prebavilih, naj jih spremlja le po predhodnjem posvetu z zdravnikom ali farmacevtom

 

Sicer pa gre pa pri Britain's got talent -u v primeru zmage za nagrado 100.000 funtov in nastop pred kraljevo družino v "Royal Variety" (potem se pač vsak znajde, kakor se znajde, magari v domačem bridge-klubu).

1.000.000 funtov vredno snemalno pogodbo dobi pa zmagovalec X-factorja.

Oba šova "iskanja talentov" sta originalno britanski zadevi, s tem, da se je X-factor razžiril tudi po več evropskih državah (v Ameriki deluje po istem sistemu "American idol").

No, zdaj veste, s čim se jaz rada ubadam - poleg Lige prvakov (Spagon, jutri je najin večer), Premier lige in vseh vrst nogometnih prvenstev me meče tudi na tale dva angleška šova

Za primer, če smo koga navdušili, pa ne ve točno, zakaj gre:

http://talent.itv.com/

Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 13. 2009 22:48

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

14. apr 2009 0:27

Za 100.000 funtov grem se jaz eno zapet Kje se prijavim? Sicer pa, gospe moj globok poklon Nena-morje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti