Susan boyle na britain got talent 2009

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

18. apr 2009 18:41

Če je kaj zrežirano me sploh ne zanima...če bi bili mi v njeni koži bi se počutili isto,srečno kot ona. Vse tole skupaj je zelo ganljivo in enkratno. Ko že toliko govorimo kaj je zrežirano in kja ne...sigurno ni njeno petje v živo-kako pa bi lahko bilo????? Sicer teh oddaj ne gledam,tole pa mi je zlezlo pod kožo. petardica

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

18. apr 2009 18:42

rimljanka je napisal/a:

Ej, ej, babico definira vnukinja/vnuk, ne pa starost...................

Tako je Rimljanka,gospa teh izkušenj žal še nima... petardica

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

18. apr 2009 21:48

Kako neumna pripomba,če se je že kdaj pogledala v ogledalo,oz.,ni imela časa za to,ker je kao vneto vadila pod tušem...žalosti me,da ljudje čedalje bolj ocenjujejo na podlagi videza. Meni se ta gospa vseeno ni zdela zanemarjena,ampak očitno,da so na oder dobrodošle samo ženske ob katerih vsakemu zastane dih in so (oh in sploh)...pa čeprav je v njihovih glavah "tema"! Mislilm,da bi se morali ceniti in spoštovati ne glede na to kako izgledamo,temveč koliko dobrega v srcu premoremo! moje mnenje.... sarin

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. apr 2009 0:01

Dekle iz zgornjega linka, Bianca Ryan je zmagala na Ameriškem idolu tri leta nazaj, tule je pa Nizozemka Nathalie, finalistka, ki je na nihovem "Idolu" pela isto pesem

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1809

Tole je pa Lakisha (iz Ameriškega Idola), meni zelo všeč.

http://www.youtube.com/watch?v=6ww4a50ItlA&featu

Spet pesem "And I'm telling you". Po mojem mnenju je Bianca izreden potencial, pa vendar mi omenjena težka in močna pesem boljše zveni v izvedbi zrelejših deklet.

Pa še v izvedbi prelepe (odlične) Jennifer Hudson:

http://www.youtube.com/watch?v=y05er2lEEXc

 

Zdaj pa še legenda. Jennifer Holliday:

http://www.youtube.com/watch?v=mGw2tQLGjaw&featu

Tule pa samo - priklon do tal!

 

No, dragi moji, zdaj vidite, kako znam jaz "zapravljati" čas pred računalnikom

Mojca

Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 19. 2009 00:02

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

19. apr 2009 1:58

MamaF, tukaj je Nathalie, malo napačen link si dala .
mamaF je napisal/a:
Po mojem mnenju je Bianca izreden potencial, pa vendar mi omenjena težka in močna pesem boljše zveni v izvedbi zrelejših deklet.
Res je, tako kot Charice, slednja ima sploh big voice, stari sta pa približno enako. Sploh imajo Filipinci precej talentiranih mladih pevk, Lea Salonga je prišla celo do oskarjev(no, ta pesem je iz musicala, ki si ga je tudi teta Boyle izposodila). Ja pri A. idolu, je bila Lakisha tudi moja favoritka, pa ni zmagala, najbrž iz istih razlogov, kot jih Vendelina omenja za Jennifer Hudson. Čeprav je Jordin Sparks, končna zmagovalka, tudi kar velika punca. Mah, jaz tudi rada gledam te idole, čeprav ameriške malo manj. Se mi zdi, da se njihovi znagovalci ne "primejo", vsaj v Evropi ne. Kje je zdaj na primer Taylor Hicks,za katerega je že Simon rekel, da ni zanimiv, sem bila pa kar malo razočarana nad lanskim zmagovalcem AGT-ja, sploh če ga primerjam s Paulom Pottsom ali bog ne daj Pavarottijem. Se mi zdi, da Američani ne zberejo najboljšega, ampak tistega z najbolj sluzasto zgodbo, čeprav le-teh na obeh straneh luže ne manjka.
mamaF je napisal/a:
No, dragi moji, zdaj vidite, kako znam jaz "zapravljati" čas pred računalnikom
Me veseli, da nisem edina

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. apr 2009 2:01

Petkica hvala! Vidiš, kaj se zgodi, če hoče človek preveč linke popravljat (potem pa prilepi Kulinariko :)))

Pa da ne bova samo na pamet hvalili - tule je še Jordin Sparks

http://www.youtube.com/watch?v=EBnG0QlLQmU&featu

Glede na pozno uro tvojega posta, me prav zanima, kaj še počneš za računalnikom (verjetno enako kot jaz)

Sicer pa je se tudi jaz pri Ameriških talentih ne ustavim prav pogosto, le ob tehle talentiranih temnopoltih puncah me zanese

No, skratka, Susanine teme vsekakor ne mislim smetiti - vsem gospem in gospodičnam na priloženih povezavah (razen J. Holliday) je skupno, da so enako kot Susan sanjarile o pevski karieri, da v glavnem nimajo "idealnih" manekenskih mer, in da so vse to "punce iz sosednje ulice", ki so zbrale pogum in naredile korak naprej s prijavo na tekmovanja talentov. IN uspele.

V premislek vsem, ki prezirajo in obsojajo takšne oddaje: kdaj ste zadnjič naredili sami nekaj za svoj napredek (ali še vedno stokate in jokate, kako na tem svetu nič ne gre vam v prid)?

Mojca

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

19. apr 2009 10:27

oj vsi - ne bom brala naprej, ker mi je že nekaj strani dovolj... slovenclnjska nevoščljivost, zavistnost in hudobija!!!!!! ups! sory! posnetek susan, posnetek paula - oni so postali zvezde tisti trenutek, ko so odprli usta... nepozabni in za večno živi! za vedno! denar in slava gor ali dol... vsak, ki ceni glasbo bo hotel take ljudi ob sebi.. in kaj fali krajevnim skupnostim? zakaj pa ne? ali so mar milijoni vse s čimer se meri slava in kvliteta? onadva sta uspela, ker sta vstopila v zgodovino - kot običajna, navadna, neurejena človeka, a z velikim talentom in z veliko dela... tako.. vi pa kar pojte v kopalnici - pa izvabite sebi solze v oči s svojo žlehtnobo! by inteligentka

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

19. apr 2009 12:17

Inteligentka, res ne razumem kaj si hotela povedati. Saj je vendar veliko pozitivnih mnenj, ne vem zakaj povsod vidiš le negativno stran ljudi, si morda zagrenjena? Nikar ne bodi, ozri se okrog sebe, pomlad je (danes sicer precej hladna), vse cveti, ptice veselo prepevajo, v sebi moraš čutiti veselje ob pogledu na vse novo življenje, ki kar kipi okrog nas. Človek mora črpati moč iz vsega kar nas obdaja, črne misli stran! Sicer pa sama vsakemu privoščim uspeh, gotovo se je trudil zanj in lepo je, ko se mu želje uresničijo. daga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti