Vtisi nove kulslo v2

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

9. maj 2009 11:14

saj me ne moti, sem potrpežljiv... kdor čaka dočaka! ;) in razumem da je kaj prihranjeno za +, vendar tega "featurja" ni bilo nikjer med novostmi... cellnet

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. maj 2009 13:57

Ne, bila je napaka, sem sicer prebral, samo nisem obdržal v glavi, se opravičujem. Zdaj je (upam) popravljeno.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

9. maj 2009 18:27

deluje. super. hvala. cellnet

Davor  

član od: 23.10.2002

sporočila: 87

11. maj 2009 8:33

jernej je napisal/a:

Ne, bila je napaka, sem sicer prebral, samo nisem obdržal v glavi, se opravičujem. Zdaj je (upam) popravljeno.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Vsaj pri meni je še vedno isto.

Prilagam niz štirih zaslonskih slik, ki prikazujejo, kaj se mi dogaja.

Prva slika - na oknu o forumih kliknem na Seznam forumov

Druga slika - kliknem na konkreten forum (Recepti/Nasveti)

Tretja slika - Prvih dvajset tem je OK (vse pripadajo izbranemu forumu); kliknem na naslednjo stran

Četrta slika - Na seznamu tem od enaindvajsete naprej so tudi teme iz drugih forumov kategorije "Kulinarični forumi".

 

Lep pozdrav,

Davor

 

 

Davor Šoštarič

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. maj 2009 8:56

Hm, morda se ti je kaj "zakeširalo", daj osveži prosim. Ker to sedaj deluje prav, po tem vrstnem redu, kot si napisal. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

11. maj 2009 11:20

Saj ne vem, če spada glih sem - moja pripomba se bo komu zdela smešna, ampak mene moti to, da je ta glavni del - okno preozko. Nekako hecno in predvsem stisnjeno se mi zdi na sredini ekrana - na vsaki strani pa je skoraj 10cm praznega prostora. lp, vanjatajnsek

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. maj 2009 11:38

Ja Vanja, to je slabost interneta, nekdo ima manjši zaslon, nekdo ima večjega. Ti imaš kot kaže veliko ločljivost, zato ti ostane. Če tebi ne bi ostalo, drugi ne bi imeli vse vsebine na zaslonu. Tako to je. KulSlo V2 je precej širša kot je bila stara KulSlo.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

13. maj 2009 9:36

Ampak, saj imam isti računalnik, kot prej!? lp, vanjatajnsek

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

13. maj 2009 11:45

Evo, mene pa moti to, da ne morem z mobilnim telefonom na kulinariko :) prej s tem ni bilo težav in je stran normalno odprlo, zdaj ko pa je kulinarika "nova", pa je vse, kar vidim na telefonu le roza ozadje in mogoče kakšna reklama od Ete :) ker sem večinoma zdoma in veliko uporabljam "telefonski internet", me to zelo moti. Upam, da boste v kratkem uredili tudi to ;) s0ncek*

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

13. maj 2009 21:18

Mene pa še vedno moti počasnost pri odpiranju strani. Ko klikam po straneh kulinarike, zablokira cel računalnik. Moti me tudi to, da pri slikah recepta ne morem dati ukaz s preslednico, da bi se mi pokazala druga slika. Ta ukaz lahko izvedem s pomičnimi tipkami gor-dol. V prejšnji verziji kulinarike je bila možnost, da si lahko odprl vse slike pri receptu in jih med sabo primerjal, zdaj pa to ne gre. Zdenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti