Ali morda kdo ve, kje bi se ga dalo kupiti?
harigast
Ali morda kdo ve, kje bi se ga dalo kupiti?
harigast
Lahko vtipkaš v najdi.si in že taloj na prvi strani imaš drevesnice, ki ponujajo.
Drugač, zakaj ga rabiš, al bi ga le rad imel ( sem pač firbčen).
ežojČe je pozabil, čemu ga potrebuje, potem - ga potrebuje za to (zato).....................![]()
Ja rimljanka, dokler mal zraste za delat kakršnekoli izvlečke, bo pozabil, da ga sploh ima.![]()
Najbrž boš kje tudi takega dodil, no, pa pripravi precej nabito denarnico....................
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.