Mene pa zanima, če kdo ve, na kateri črpalki bi lahko dobili kozarec piškotek, ki nam še edini manjka.
Mojca32

Polpetki iz melancan
| Mojca32 je napisal/a: |
| Mene pa zanima, če kdo ve, na kateri črpalki bi lahko dobili kozarec piškotek, ki nam še edini manjka. Mojca32 |
Pa v Kopru tudi...
LottiKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Venturini |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Polpetki iz melancan

Polnjene paprike