Se priporočam,če jih ima še kdo odveč....

Juha iz čičerike in rožmarina
Meni so ostale 4 nalepke, dobi jih prva/i, ki mi na ZS pošlje naslov. Aja, brisače so vredne svojega denarja, za torbe pa ne vem.
Če ima katera še mogoče če kako nalepkico odveč se toplo priporočam, še bolj pa moja mala nečaka...
LottiKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Venturini |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Juha iz čičerike in rožmarina

Bujta repa