Recept za dolg in dober zakon

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

22. apr 2009 12:19

KARMINA je napisal/a:
Košuta je napisal/a:
P.S. Ko pogledam čez okno in vidim pol Lublane po kafičih, me ne peče več vest, ker se mi dones resnično ne da delat. Košuta Sporočilo je spremenil(a) Košuta dne 22. 2009 11:57 Sporočilo je spremenil(a) Košuta dne 22. 2009 11:58
Torej se počutiš seksi. Poglej oni vic o seksi kavi v rubriki malo za hec (stran 155)... K
K

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

22. apr 2009 12:23

Fajn sluzbe u Lublan... Majdina

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

22. apr 2009 12:24

Cela stran o men pa seksi, ja hvala Karmina (j... se mi za posao, stvarno) Ne bom več smetila, grem naprej čez okn bulit, ker se mi na ulici pod pisarno skoz dogaja. Fajn službe u Lublan, ja Košuta Sporočilo je spremenil(a) Košuta dne 22. 2009 12:28

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. apr 2009 12:42

Košuta je napisal/a:
Cela stran o men pa seksi, ja hvala Karmina (j... se mi za posao, stvarno) Ne bom več smetila, grem naprej čez okn bulit, ker se mi na ulici pod pisarno skoz dogaja. Fajn službe u Lublan, ja
Zdaj se začenja sezona naravnih lepot (mnozice moških v kratkih hlacah na biciklih, *slin, slin*)...

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

22. apr 2009 12:55

Proxima, zadela si mojo šibko točko, mojo slabost in nemoč - moške noge, ahhhhhhhh, se mi zgodi eksponenten padec IQ-ja za 100, ko zagledam takega, eeehm, kako bi se izrazila "gensko sprejemljivega samca z živalskimi stegni" Ko bom velika in vplivna lobistka bom zlobirala zakon, na podlagi katerega bodo morali moški hodit po svetu v kratkih hlačah, tisti z bolj izdelanimi nožicami pa v Armanijevih gatah a la Beckam s plakata. Rimljanka, dej me pobriši, ker zdaj pa res smetim. Ampak moj zagovor je: dobre moške noge so garantirano recept za veliko zadovoljstva v zakonu (zdej sem se kao navezala na temo, a ne). Košuta

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

22. apr 2009 12:59

V Ljubljani so fine službe, ja, pa pomlad tudi huuuudo razsaja borka7

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. apr 2009 14:14

Košuta je napisal/a:
Proxima, zadela si mojo šibko točko, mojo slabost in nemoč - moške noge, ahhhhhhhh, se mi zgodi eksponenten padec IQ-ja za 100, ko zagledam takega, eeehm, kako bi se izrazila "gensko sprejemljivega samca z živalskimi stegni" Košuta
Great minds think alike, le glede IQja te moram popravit - pod silnim navalom gonadotropinov in posledično estrogena IQ zraste, ne pade (od cesa pa mislis, da smo zenske tako pametne :)))))))))) lp, proxima

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

22. apr 2009 14:21

Aha, torej lepše so moške noge (no, pa tudi lepo okrogla in čvrsta zadnjica je za pogledat ...), bolj nam IQ raste .... Grem na sonce malo pogledat, tu skozi okno, čeprav je ena glavnim mestnih promenad pod mano, še nič takega ni prišlo mimo, da bi človek oči izbuljil. Ja, hlače še skrivajo bogastvo lepote .... Menda je res pomlad. Mamamia mamamia

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

22. apr 2009 14:41

Iščem s pogledom kakšnega inštruktorja fitnesa, če bo tule mimo slučajno prišetal. Se moram še čez en dost zaj... spis preglodat danes in bi rada, da mi mal IQ poskoči, da mi bo žarnica začela vsaj blendat Če pa ne bo fitneserjev, bosta pa una dva policaja morala bit zadost, ki vsak dan prijahata mimo (na konjih, se razume) Košuta

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. apr 2009 14:57

Košuta, če že pišeš zakon, potem napiši v delovni osnutek (da mi ne bo treba vlagati amandmajev), da se bo z uredbo predpisal način ugotavljanja, kdo ima noge za pokazat. Vsekakor bodo morali pred tem na ogled komisije. Me bomo medtem ustanovile en kadrovsko-akreditacijski svet, oliti KAS, kjer bomo presojale, katera bejba gre lahko v komisijo in potem bomo kadrirale komisije in bo sploh lepo..... Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti